Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért rak fel valaki eladásra...

Miért rak fel valaki eladásra Jófogáson,Vaterán olyan tabletet ami hibás?

Figyelt kérdés

Persze most olyanra gondolok aki ki is írja, hogy hibás a termék.

És nem csak egy két ezer forintokért hanem hatezerért is látok fenn.

Azt sem értem minek vesz meg valaki ilyet egyáltalán. Használni sose fogja.


2020. okt. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

(1) Van amit meg lehet javítani.

(2) Lehet, hogy nekem ugyanolyanom van, és alkatrésznek kéne egy döglött. Így a kettőből lesz 1 jó.

2020. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
100%
Mert el akarja adni.
2020. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk meg tudja javítani és drágábban adja el, vagy vagy benne olyan rész, ami neki kell, de ha máshonnan veszi, sokkal drágább lenne.


Én legalábbis erre tippelek. Apám kiskoromban laptopokat javított, hogy kicsit több pénzünk legyen. Vagy 30 laptop volt a szobában. Csak azért is megvett egyet, hogy abból kivegyen egy alkatrészt.

2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkatrész szerezhető belőle.

Pl ha az alaplap döglik be, annak a cseréje egy vagyon, de ilyen olyan, pl törött-rossz akkus stb készülékből ez megmenthető fillérekért.

2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!