Huawei Honor okosórámon hogyan tudnám beállítani az időt okostelefonom segítségével?

Figyelt kérdés
Egyszer már csináltam egy segítővel, vagyis megvan a telefonomon az ehhez szükséges hozzávaló (csak nem tudom, hogy hol, és mi az és mit kell vele tenni
2020. nov. 2. 16:54
 1/5 dontspam ***** válasza:
Minden párosításnál automatikusan szinkronizálja, bár is nálam.
2020. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet párosítani....tulképpen ez a kérdés (lényege)
2020. nov. 2. 22:57
 3/5 dontspam ***** válasza:
Először is letöltöd a telefonodra a Huawei Health alkalmazást. Elindítod, mindent engedélyezel. Van egy olyan ikon, hogy + (készülék hozzáadása), kiválasztod az órád tipusát, PAIR (párosít), elfogad, kész. Net, bluetooth telón persze bekapcsolva.
2020. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi de már írtam hogy a telefonomon minden rajta van ami kell a dologhoz csak nem tudom hogy hol keressem
2020. nov. 3. 14:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy nekem az hogy valamit letöltök, azzal kezdődik hogy honnan. Most nem ez a kérdés, mert egyszer már megcsináltam én ezt a telefonomon, valaki útmutatással, de már régen volt és nem emlékszem semmire
2020. nov. 3. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!