Melyik Okos TV-t válasszam?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



2020. nov. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az LG-t választanám.
2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mind2 jó
2020. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha van iphone a környékedben, akk a samsungot :D
2020. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabesz147 ***** válasza:
56%

Mindkettő jó, ahogy előttem is írták, de ha választottál, nézz körül, árukereső, stb. hátha máshol olcsóbb.

Közeleg a Karácsony, lesznek akciók, ne kapkodd el.

2020. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 puritan ***** válasza:
73%
Nekem (és a környezetemben is)sok Samsung cuccom volt korábban, TV-k, monitorok, de csalódtam a márkában. Rendszerint idő előtt bedöglöttek, vagy valami javíthatatlan bajuk lett. Kevés érte meg épen az öregkort. Mostanában inkább az LG tetszik, azokról nincs rosz tapasztalatom.
2020. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
TV-ben gyakorlatilag a 2 legjobb márka! Viszont szerintem ezek közül az LG sokkal jobbnak tűnik: több funkció és csatlakozó, jobb op. rendszer, jobb hangszórók, mégis olcsóbb - más lényeges különbség nincs köztük!
2020. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát azért erős túlzás ez, hogy a 2 legjobb márka! :D Akkor a Sony-Sharp-Panasonic mi, belépő kategória?


Kiváló a Samsung is, és az LG is, de nem a legjobbak. A kettő linkelt közül egyébként az LG jobb választás lenne.

2020. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az LG lett a nyertes.
2020. nov. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!