Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rajzoláshoz inkább tablet...

Rajzoláshoz inkább tablet vagy inkább digitális rajztábla?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyiket éri meg jobban venni. Egy sima tabletet(ipadet?) vagy egy rajz táblát? A wacom nekem nem jon be sajnos én nem tudok úgy jól rajzolni hogy nem látom hova húzom a vonalakat. A kijelzos ára meg nagyon húzós, nem? Arra gondoltam hogy mi lenne ha inkább vennék egy tabletet, és rá telepíteném a procreatet, viszont ha jól tudom az csak ios-nál van szóval akkor egy ipad kéne és veszek hozzá tollat. Van olyan ipad ami nem brutál drága és ennek a célnak megfelel? De egy másmilyen márkájú tablet is szóba jöhet csak nem tudom melyik lenne jó, és milyen programmal. Szerintetek melyik a jobb döntés? Ártól is függ sokat nem nagyon szeretnék rá költeni. Legfőképpen az a fontos hogy nem kell hiper szuper technikaval rendelkeznie a készüléknek, csak a tollat erzekelje jól, ahova húzom a vonalat kis eltéréssel húzza. Igazából ennyi. Minden véleményt nagyon megkoszonok, tényleg nem nagyon értek a témához sem a techhez úgyhogy bármi jöhet.

2020. nov. 11. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha van rá pénz,akkor inkább rajztáblát.
2020. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Attól függ, hobbiból rajzolsz, vagy akár pénzt is keresel vele. Véleményem szerint csak erre a célra nem éri meg iPad-et venni. Ha nagyobb vagy precíz rajzokat szeretnél készíteni, akkor az XP-PEN Deco 01 -et ajánlanám. Megbízható, sokat kibír és nagyjából 30 ezer forint körül mozog az ára.

Vagy egy jó alternatívaként Veikk A30 is megteszi, talán egy 10essel kevesebb.

2020. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Wacom-ba belekell jönni, elég gyorsa sikerült nekem, annál nem sok jó és olcsó megoldás van. Ipad jó még, de az meg drága :D
2020. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Szinte meglepődnék a kommenteken, de nem ismeretlen az emberi hülyeség. Hú de jó,vannak olcsóbb rajztáblák. Wait. Azokhoz kell valami laptop/pc is, hogy használni tudd? Hupsz..
2020. dec. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# igen ezzel a gonddal küzdök én is ugyanis a laptopom nem olyan erős hogy elbírja szerintem a rajztáblát, új laptopra és még rajztábla rá is pedig nincs most pénzem. Plusz szeretném hordozgatni magammal, mert sokszor úton valahova jön ihlet ahhoz hogy rajzoljak valamit. De persze az előző válaszokat is koszonom:)
2020. dec. 8. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!