Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV nézés közben időnként 2-3...

TV nézés közben időnként 2-3 mp-re sötet lesz a kép. Ez legalább 5-6x történik meg egymás után minden nap. Ötlet, hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már elég idegesítő, hogy ilyen sokszor csinálja. Gyanítom a set-top box lehet a hibás mert maga a TV, akár Youtube videó nézése közben nem csinál ilyet. Volt valakinek ilyen tapasztalata és ha talált rá megoldást mi volt az?

2020. nov. 17. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno HDMI kábel volt megtörve és ez okozott ilyen hibákat. Próbáld meg piszkálni ha észreveszed hogy a piszkálás pillanatában csinálja ezeket a hibákat akkor szinte biztos hogy az van megtörve, elég ha csak az a szál sérült amin a kép megy be a TV-be attól függetlenül a hang jó lehet mert valószínű az a szál nem sérült. Nekem pár éve ilyen hibám volt, vettem boltba másikat mert ezzel a piszkálással jöttem rá hogy fos az egész, és a másikkal egyből megszűnt ez a probléma. Egyébként még a HDMi csatlakozó lehet megsérülve vagy kontaktos jobb esetben akár a TV-é akár a boxé. ha van másik HDMI csatlakozó, vagy esetleg RCA vagy Scartos csatlakoztatással is összetudod kötni egy teszt erejéig és ha akkor nem csinálja akkor valószínű HDMI csatlakozó van elpusztulva valamelyik készülékbe, vagy csak kontaktos.

De ezen kívül lehet szoftver hiba is, meg az is hogy a box kezdi megadni magát. Ha szolgáltatótól van a box akkor hívd fel őket, mondd el mi a probléma és nézzék meg, szükség esetén cseréljék ki.

2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
100%
Ha van, dugd át másik hdmi portba, volt már hogy bevált
2020. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk nincs box mégis nálunk is van ilyen probléma minden nap
2020. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!