Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy olyan problémám...

Joksa00 kérdése:

Lenne egy olyan problémám hogy vettem egy erősítőt meg egy mélyládát a testvérem össze kötötte őket megfelelően az erősítő 4 csatornás (elméletileg müködnie kéne egy db rca csatlakozóval is igaz nem maximális erővel)?

Figyelt kérdés

Tehát az rca kábel vékony szálját rá köti a rádiónak a fekete száljára nem ad hangot csak puffog

az erősítőben van 2x20am biztosíték az rca kábelen meg van egy 25am biztositek+haz

A testvérem azt mondta hogy kell vennem kettő rca átalakítót és akkor 4 csatornát tud a mélyláda meg egy üveg biztosíték házatmellé egy 80am biztosítékot meg egy rca jel át alakítót.

Helyesírás miatt ne haragudjatok

több infot tudok mondani persze ha valaki tudna segíteni, mivel egy csomó hifis oldalon feltettem kérdéseket de választ nem kaptam😞



2020. nov. 18. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értünk a kerdesedbol és leirasodbol semmit.
2020. nov. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"egy csomó hifis oldalon feltettem kérdéseket de választ nem kaptam😞"

Ha ugyanez a megfogalmazás szerepelt más portálokon, akkor ott is értelmezési gondokkal küszködhettek, hasonlóan mint mi.

Nem tudjuk sajnos mid van és mit és hogyan próbálsz összekötni.

Rajz, fotó, típus, ilyesmi segíthet abban hogy értelmezhessük, csak ezt követően lehet belemenni abba hogy az esetleg nem jó és miért nem az, stb.

2020. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na szóval nem tudom hogy miért nem ad hangot a mélyláda csak puffog ha rá van kötve a rádió fekete kábeljére. Nem értem mert hangot kellene adnia elméletileg minden megfelelően van be dugva nem kokány munka van.
2020. nov. 18. 07:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon értek a dologhoz de láttam mit hogyan csinált, képeket is megpróbálok készíteni hogy esetleg tudjak segíteni. Ne haragudjatok hogy értelmezhetetlen a kérdés, messze áll tőlem a téma..
2020. nov. 18. 07:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mar ott elakadok hogy a mélyláda nem ad ki hangot hanem puffog.

1. A puffogas hang.

2. A mélyláda dolga hogy puffogjon


Ez alapján úgy ad ki hangot hogy nem ad ki hangot ez teljesen értelmezhetetlen számunkra.



Ismersz másik nyelvet a magyaron kívül amin le tudod írni a gondot ? Megoldjuk, csak tudjuk hogy mi a kérdés.

2020. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Abszolút semmi hangot nem ad, be van kapcsolva a rádió és nem adja a mély hangzást amire szolgál csak puffog de nem egy folytában hanem véletlenszerű időközönként
2020. nov. 18. 07:30
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Hát ebből a kérdésnek nevezett katyvaszból kb annyi derül ki, hogy valami rossz... Hogy az az erősítő, a mélyláda, eleve az autórádió, vagy a kábelezés, azt ebből az összevisszaságból semmiképpen sem lehet kideríteni. És tudom, hogy ezzel semmit sem segítettem, de kb ennyi érthető a kérdésből...
2020. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szirty ***** válasza:

"egy csomó hifis oldalon feltettem kérdéseket de választ nem kaptam"


Mert nem akarták lefutni azokat a hosszú, fárasztó, energiavámpír köröket lefutni amibe a jó szándék jegyében itt néhányan belementek...

2020. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha Pilisvörösvár környékén laksz, gyere el, bekötöm neked, és legalább nem fog kigyulladni az autód.
2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi van összekötve mivel? Nagyon zagyva már bocs. Úgy kell összekötve legyen: rádió -> Erősítő -> Mélyláda Ez az alap. Hogy a biztosítékok, hogyan jönnek ide nem értem. Meg az RCA átalakítót sem. Próbálnál picit értelmesebben fogalmazni. Esetleg konkrét típusokat leírni.
2020. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!