1kolbász2tojással kérdése:

A Porkoláb Audio-t sokan dicsérik. Tényleg olyan bitang jó minőség? Szeretnék hangafalat venni házibulihoz 300-1000W körül. Viszont a JBL hasonló méretű hangfalaival szemeztem (JBL-ből a made in USA érdekelne nem a kínai újak). Porkoláb vagy JBL?

Figyelt kérdés

#hangfal #JBL #Porkoláb Audio #Porkolab Audio
2020. nov. 18. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Porkoláb Audio
JBL
6 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de úgy érzem nem vagyok sokkal beljebb, mert a hasonló kérdés alá 1 pozitív, 1 negatív választ jött. Itt a szavazásnál a JBL áll nyerésre, de minden esetre figyelem a másik hasonló kérdést is innentől kezdve hátha. ;)
2020. nov. 21. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

minek neked akkora?

de tényleg, nem kötekedésből kérdem hanem mert pl. itt az ember konkrétan 1 Wattal hajtja meg a cuccot és elég meggyőző...

https://www.youtube.com/watch?v=vaiEDYB5c9M

2020. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Például basszusra?
2020. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem mondd már, hogy az a hangerő ami a videóban demonstrálva átjön 1-2 watton az nem elég otthonra házibulihoz
2020. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megértem a videó lényegét. Nem vettem kötekedésnek, de az elöttem szóló megválaszolta: basszusra kell. Én nem szinfónikus zenét hallgatnék rajta, hanem "falat bontanék". :D

Szomszéd nincs a közelben és én szeretem, ha döng a tüdőmben a basszus. :)

2020. nov. 22. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!