Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire tartják az értéküket...

Mennyire tartják az értéküket az új konzolok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy PS5-ön vagy egy Xbox Series X-en, de mivel még sohasem volt konzolom, és mégsem jönne be a konzol, mennyit buknák rajta hogyha eladnám egy hónap múlva, vagy fél év múlva?

2020. nov. 18. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Messze 8ezer fölött!!!
2020. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Az új Xbox-ról nem tudok nyilatkozni mert azt nem követem de a PS5-ből az egész világon készlethiány van, a szeptemberben (és az onnantól kezdve) leadott előrendeléseket (!!) 2021 februárra ígérik teljesíteni.


Ezzel azt akarom mondani hogy hozzá se jutsz, ha meg véletlenül igen, akkor valószínűleg nagyon masszívan tartani fogja az árát amíg a készlet problémák helyre nem állnak. A PS5-ből a digitális verzió 150ezer forint, akik hozzájutottak, most 300ezerért árulják. Ma jelenik meg és kapja meg mindenki, akinek jutott.


Ha használtan akarod majd továbbadni szerintem az első pár hónapban még úgy is legalább az új árán (150e) meg tudod tenni, egész egyszerűen azért mert nem lesz más PS5 a piacon, ha valaki venni akar, annak tőled kell, a boltban nem lesz. És egy 1-2 hónapot használt gép még szinte újnak is mondható, kérdés persze hogy ki használta és hogyan.

2020. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
59%
Rendeld online, akkor 14 napod lesz megismerni, ha mégsem jönne be visszaküldöd. A PS csak jövőre lesz a boltokban, nost még páran hirdetik 100 000ft-al többért, az előrendelt készülékeket. Ma kapják neg, ha minden igaz.
2020. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

xboxból is ugyenez, februárra lehet már csak rendelni

szal ha megvannak a konzolok és nem törted zúztad rommá akkor akár még drágábban is eladhatod karácsony előtt mint amennyiért vetted.

jövőre meg már amikor lesz készlet a boltokban, viszont buksz jó sokat

2020. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még ne. Várj legalább fél évet amíg az esetleges bakikat kiküszöbölik és megjön rá minden féle frissités. Én is mindig várok. Úgy a megjelenés utáni 6-12 hónap között veszem meg az újabb generációt, akkora már nagyjából kiforrja magát. Egyébként mikor költöztem eladtam a PS4 Promat tavaly novemberben használtan 100 ért és 110 ért vettem új 1 TB-s sima slimet 3 játékkal mert a Pro előnyeit a ratyi TV-mel nem tudtam kiaknázni, így felesleges volt meg rohadt hangos is és több áramot zabált. Nem olyan gyorsan mennek le az árak. Várj még ha csak újban gondolkodsz. Ha pedig ellennél egy régebbivel még egy évig kb, akkor vegyél egy sima slimet vagy tudja fene mit az Xboxos megfelelője ennek, akár használtan, garival , olcsón. És nyúzd amig kedved tartja. Max buksz egy 20ast rajta. De cserébe nem is drága.
2020. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg csak 300 ezer felett tudsz pst venni de már mennek feljebb az árak 400 felé bár volt egy pali aki 790 ezerért hirdette szóval van bőr a pofájukon rendesen, de ha neked ennyit megérnek akkor ennyiért tudod jelenleg beszerezni őket hajrá :).
2020. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
Hát most, hogy teszteket nézve kiderült, hogy natív 4K-ra sem képesek, nemhogy 4K/120fps-re, így tényleg hülye, aki 250000 felett képes kiadni ezekért a konzolokért. De mindenkinek szíve joga azt venni, amit szeretne.
2020. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeség sajnos határtalan máshol valaki azt mondta nekem, ő eldöntötte, hogy neki megjelenéskor kell, nem volt kedve az előrendelésekkel szórakozni és van pénze rá. Gondoltam magamban ha olyan buta vagy, hogy egy termékért ki adsz kétszeres háromszoros árat mint amennyibe a boltba kerül, akkor hajrá xd. Ezek meg is érdemlik, hogy lehúzzák őket.
2020. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!