Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy néha csak...

Miért van az, hogy néha csak úgy spontán úgy érzem, mintha a fülhallgatóban a jobboldal nem szólna rendesen?

Figyelt kérdés

Régebben ez a baloldallal volt, de mióta vezetéknélkülit használok a jobboldallal van (egyébként valami különös ok miatt a jobboldal gyorsabban lemerül, de csak teljes töltöttségnél szokott a hangprobléma jelentkezni, valószínűleg mire elkezd merülni megszokom), és nem mindig tapasztalom.

Egyébként Galaxy Buds-ot használok.

Ma például eléggé felb*szott (dobáltam is), és ráadásul nem tudom átállítani a balanszot sem rajta, hogy jobbra legyen, Windows-ban próbáltam, és egyszerre lehet csak állítani a két oldalt, megpróbáltam a balt halkabbra venni és a jobb is halkabbra állt.



2020. nov. 22. 00:29
 1/1 anonim válasza:
A telefondod, vagy géped csak az egyikkel kommunikál, és az az 1 az kommunikál a másikkal és igy tapasztalhatsz olyanokat hogy az egykik hallkabb, vagy kesik a zene, vagy elobb lemerul, de ezt nem szokás észrevenni. Persze lehet meghibásodás is.
2020. nov. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!