Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Tv plus, ezt komolyan...

Apple Tv plus, ezt komolyan gondolták?

Figyelt kérdés

Kaptam iphonehoz egy évet, ingyen. Mondom meglesem. 0 tartalom, fizetős filmek havi 1900ft-ért. Hogy lehetne ez bármiféle ellenfele a netflixnek?:D


Ennél szerintem a disney + is jobb :'D


Fanboyokon kívül használja valaki szerintetek?



2020. nov. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az apple vásárlók a nép lagalja. Erre jöttél most rá, testvérem.
2020. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden oldalon vannak fanboyok. Ezzel a szolgáltatással befürödtek szerintem is.
2020. nov. 25. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem majd mindenem Apple (és most beálltam a sorba ló..ért és jól lepontoztok tudom), de van néhány olyan szolgáltatás amikor bizony szidom a jó k. anyját az applenek én is.

Ez is ilyen... Meg a fordító, Meg a térképek.

Érthetetlen hogy miért indítanak el egy szolgáltatást amikor sz..r?


És 1-es kolega nagyon remélem, hogy rosszindulatod hamar visszaüt majd rád!

2020. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, a fordító is.. nem is értem :D :D van benne 5 nyelv azt csá. Maps-et még nem nézegettem annyira, az nem tűnik rossznak, de nyilván nem egy google maps vagy here maps.


Én is így vagyok vele, ami jó az jó, de nem kell elfogultnak lenni mindennel, ami apple

2020. nov. 25. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

:-)


Korábban megnéztem a tv szolgáltatást, én találtam rajta értelmezhető tartalmat, nem is olyan keveset, egy darabig elleszek vele biztos, ha lesz rá időm, hogy leüljek elé (Apple One előfizetéssel van ez is többek között). És igen, ez nem a Netflix, HBO, Disney, másról is szól, az, hogy Neked nem tetszik, az a Te dolgod, nem kell használni csak azért, mert ingyen van, szerencsére sok streaming szolgáltató van, bőven lehet válogatni.


Maps - aki egy kicsit is tájékozott az Apple "szolgáltatáspolitikájában" az tudhatná, hogy az ő térképükön elsősorban Észak-Amerika szerepel, meg néhány egyéb jelentősebb vásárlóerőt jelentő ország nagyobb városa/régiója, a többi nagyon-nagyon lassan fejlődik, ha egyáltalán lesz belőle bármi is a későbbiekben. Ha pl. San Francisco-ban használod a Maps-et, ott egészen más a helyzet, mint ha megpróbálod mondjuk Jászberényben :-) Ha itthon kell valamit térképen keresni, akkor nyilván eszembe sem jut nem a GoogleMaps-et használni (kocsiban meg természetesen a Waze verhetetlen).


A fordítót még nem is láttam, de ha van benne 5 nyelv (amit feltehetően a világon a legtöbben beszélnek), akkor az már annyira nem lehet rossz, egyet kell belőle ismerni, és ha mondjuk a kínait rendesen le tudja angolra fordítani (és vissza), akkor azért sokan vagyunk, akinek ez már bőven elég a boldoguláshoz, a magyarra még "kicsit" várni kell - ha már Siri megértené, akkor boldog lennék..

2020. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fordítóval ott van a deepl, sztaki és az egy nyelvű szótárak. Kipróbáltam az Apple-ét és nem tűnt pontosnak. Azonban hozzá kell tenni, nagyon új funkció, később remélhetőleg még fejlesztik. Térképből Google Maps-et használok.

Nekem mindenem Apple és nagyon pozitívan tudok nyilatkozni róla. A kedvencem az új IPhone 12 pro, nekem tökéletes volt a képernyő méret (pontosan elfér a zsebemben) a pattintható kiegészítők, stb. Az Apple TV is bevált. Rengeteg filmet töltöttem rá. Szerintem jól kiegészíti a Netflixet. A telefon, óra, iped és Apple tv is nagyon tetszett, a macről sajnos nem tudok nyilatkozni (most gyűjtők rá).

2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!