Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a fényfüzérünk tönkre ment...

Ha a fényfüzérünk tönkre ment 2 hétre rá hogy megvettük, lehet újat kérvényezni a tescoba?

Figyelt kérdés
Az van, hogy most szedtük szét, ma akartuk felrakni, az elején bedugtam a konnektorba, működött, mire kibogoztam és újra kiaakrtam próbálni, semmi... A számla már nincs meg. Van lehetőség hogy cserélik? Köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 30. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számla nincs meg, akkor esélytelen. Esetleg a forgalmazó címét nézd meg a csomagoláson, és nekik írj panaszlevelet! De ne számíts sok jóra!
2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De komolyan, ennyire szar már minden?? 6 ezer forint volt, és ennyi bírt -.-"
2020. nov. 30. 18:20
 3/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nem ennyire szar, csak az ilyen füzérek elég sérülékenyek. A számlákat meg kéne tartani, most vissza tudnád vinni. Ha egyszer 6 ezer forint akkora kiadás...

Én 8 ezerért vettem azt hiszem kettőt 3-4 éve, mindkettő működik.

2020. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak az elosztója halt be? Meg mi történhetett amikor bedugtam? Világított, aztán kihúztam és semmi
2020. nov. 30. 18:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Számla nélkül kizárt.

Mivel először jó volt és kibogozás után már nem, valószínűleg az történt, hogy megránthattátok a kábelt és attól ment tönkre. A füzérek elég sérülékenyek, óvatosnak kell lenni vele.

2020. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha aztmondom hogy már alapból nem működött? Sosem csinálnák ilyet, de most nem fogok 6 ezer forintot kidobni az ablakon
2020. nov. 30. 18:32
 7/18 A kérdező kommentje:
De a bankkártyás fizetés meg van még, azzal se tudok semmit bizonyítani?
2020. nov. 30. 18:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, szerintem minden élelmes ember azt mondaná, hogy eleve nem működött, de számla nélkül nem fognak szoba állni veletek. Mivel ezzel lehet, csak reklamálni. Ez sajnos egy 6000 Ft-os tanulópénz volt, hogy mindig el kel lerakni.
2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De értelemszerűen miért vinném vissza, ha cserélni akarom és nem visszakapni a pénzem?

Ebből nekem mi hasznom lenne?

2020. nov. 30. 18:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs számlád, se nyugtád róla, akkor nem bizonyítható a vásárlásod max pereskedéssel, ahol vissza keresik a vásárlási előzményben a te vásárlásaidat és az adott banki tranzakciót, amit online bankban látsz. Viszont nem minden esetben kötelesek cserélni, ki is vizsgálhatják és megállapítják, hogy valószínűleg az olcsó bóvli kínai kábel, ami ebayen 1500 ft, az megtört amikor is bogoztad ki, így kinek a felelősége? a tied, mert nem elég óvatosan bogoztad ki. Nem valószínű, hogy a dugalj ment tönkre, hanem valahol a kábel az egész közepén vagy az elején.

Jó tanuló pénz volt, fogd fel így :)

2020. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!