Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panelban lakók, milyen hangend...

Panelban lakók, milyen hangendszert használtok? (Hifi, házimozi 5.1 mini hifi, magnó, stb.) Mi az, amit érdemes panelba venni, és ki is lehet használni anélkül, hogy zavarná a szomszédokat? Mikor szoktátok hallgatni, milyen hangerőn?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Sima egyszerű 2.0 ás 17 éves Hi-fim van erre a célra. Az rá van kötve a laptopomra de TV-re is bármikor rátudom kötni. Brutálisan jó hangzása van viszont normál hangerőn használom, de így is sokszor olyan erős basszus jön ki belőle hogy egyszer egy háborús filmet nézve az alsó szomszéd felhívott hogy mi ez a dörömbölés nálam este 9 kor. Ő csak ennyit hallott, pedig nincs hozzá külön mélynyomóm meg semmi sem. Azóta a Hifin a basszust minimálisra állítottam ami kb semmi. Igazán kihasználni nem lehet egy komoly hangcuccot. Ezt a Hifit is úgy kaptam kb 10 évvel ezelőtt egy ismerősömtől, akkor még egy kis házban laktam albérletbe annyi udvar résszel hogy egy autóval be lehetett állni és volt egy kis terasz kiülni, ott kitudtam ezt használni, de amikor megörököltem ezt a lakásomat nyilván idejöttem mert eladni értelmes áron nem lehetett, albérlet fizetésből meg már elegem lett mert csak nyelte a pénzemet.
2020. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lg Sn4 tipusú Sound Bart használok. Tv, telefon, laptop is bluetoothon kapcsolódik hozzá. Minimális hangerő mellett is képes szép basszust adni. [link]
2020. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Azért ezek nem fejlődtek olyan sokat, hogy a 17-20 évvel ezelőttiek gyengébbek legyenek, inkább a méret és a teljesítmény a lényeg.


Az újabbakban esetleg nincs kazetta, de van bt, usb.


Panelban BT nem mindig működik jól olyan nagy a szennyezés 2.4 GHZ-en.


Jobb az aux, ami a régebbiekben is megvan.

2020. dec. 1. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
A tv automatikusan csatlakozik hozzá, mint alapértelmezett audiokimenethez, a telefon és a laptop pedig egy kattintás.
2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az LG-ben van lehetőség kábeles kapcsolatra is: HDMI, vagy optikai kábellel.
2020. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. 20 éves minihifim van, sorround harással és hangszín szabályzóval. Panelban sosem mertem nagy hangerőt rátolni. Most kertesben lakom, ha nincs itthon a szomszéd, szabadjára engedem a wattokat. Elég ütős, pedig nem csúcstechnológia, de rezeg az ágy..
2020. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy 18 éves Sonyt használok, 50 W/csatorna, analóg 5.1-es bemenettel. 28 éves Videoton hangfalakkal, frontnak a nagyok, surroundnak a kicsik, centernek meg egy kicsi Pioneer center (ezt le akarom majd cserélni, mert a többihez képest rossz a hangja). Feles hangerőn szoktam használni, alattunk nem hallanak semmit se belőle. Oldalt nincs szomszéd, se felül. Bár lehet egy tisztességes mélyládával meg lehetne úgy döngetni, hogy hallják lent.
2020. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fejhallgató ha nem akarsz a szomszédokkal tengelyt akasztani.
2020. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5.1-es hangfalszettet használok film nézésre és játékra, igyekszem olyan hangerővel hallgatni, hogy ne zavarja a szomszédokat. Nálam a tv is halkan szól, egy "8"-as vagy hogy is írjam hangerőn már tökêletesen hallom. Az 5.1-nél is kb ez a helyzet.
2020. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:

Nem panelben lakom, de este van lehetôségem filmet nézni, fejhallgatót használok. Előtte volt 5-1-es rendszer.

Egy jó fejessel nagyon élvezhető a film, youtube, bármi. Én ezt venném a helyedben.

2020. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!