Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik újgeneráció...

Kr!2! kérdése:

Szerintetek melyik újgenerációs játékkonzolt válasszam? (PS5 vagy Xbox Series X)

Figyelt kérdés

Volt egy PS4 Pro-m csak azt eladtam generációváltás miatt. Körülbelül 3 játékot vettem meg rá, a többi az PS Plus-os ingyenes játék volt. Az új Xboxban nagyon megfogott a Game Pass, amivel kb 200 játékot kapok havi 3000 forintért. Nagyon tetszik benne még a letisztult kinézete és a viszonylag kicsi formája, ja és persze a Forza :D

A PS5-ben nagyon megfogott az új kontroller kinézete és a tudása. PS5-ön is van egy "Game pass" szerűség, ami a PS Plus Collection, amivel 20 Tripa A-s játékot kapunk. Ez a konzol is hihetetlen jól és modernül néz ki. Egyetlen dolog nem tetszik bennne, a mérete, szerintem hatalmasra sikerült sajnos.

Összvissz mindkettő nagyon szuper konzol lett, de döntésképtelen vagyok.



2020. dec. 2. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Van időd eldönteni, február környékéig úgysem lehet kapni egyiket sem.

2. Ha van PS fiókod és ott vannak megvásárolt játékok, akkor az egy érv a PS mellett

3. Milyen játékokkal szeretnél játszani? Ha van ami csak xbox-ra van, akkor az xboxot vedd.

4. Ha nem tetszik rakd be a tv mögé, ne nézegesd :D


A 3-as a legkomolyabb érv. Tudásban mindegyik kb ugyanazt tudja, a pixeleken, fpseken, teraflopsokon kár gondolkodni.

2020. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából Xboxot csak a Forza és a Game Pass miatt vennék, mert a Forza szerintem a legjobb autós játék.

A PS5 meg nem az, hogy nem tetszik, csak csinálhatták volna vékonyabbra, kisebbre :D

2020. dec. 2. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor meg az lenne a bajotok hogy melegszik

tervezz magadnak konzolt és meg van oldva

2020. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is a melegedéssel lenne baj, hanem a hangjával. Az Xbox meg bírta csinálni, hogy viszonylag kicsi legyen a konzol és halk.
2020. dec. 3. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

ez is csak szőrszálhasogatás

találjunk ki valamit ami miatt sírni lehet, hogy mééénem ilyen vagy olyaaan?

vegyél amit akarsz

2020. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy segítséget kér az ember a neten és biztos lesz 1-2 toxic ember aki csak lehurrogja.....
2020. dec. 4. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!