Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudném visszatenni a...

Hogyan tudném visszatenni a windows 7-et a gépemre?

Figyelt kérdés
A gépemen eredetileg windows 7 professonal volt de át tettem windows 8.1 pro és most vissz szeretném tenni windows 7-re. Valaki segítene?

2020. dec. 20. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz le netről egy telepítőt. Rárakod egy pendrive-ra a megfelelő programmal, vagy kiírod lemezre. Utána feltelepíted arról a rendszert, majd aktiválod.
2020. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne kínlódj a netről leszedettel, mert könnyen megszívhatod vírusos xarral.


Adj egy e-mail címet priviben.


Meg tudod írni a lemezt vagy a pent?

2020. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2 vagyok:


A telepítés nem fog simán menni, mint azt #1 hiszi. A win7 érzékelni fogja a 8.1-et, és nem fog telepíteni.


Törölni kell a partíciót, és formázni NTFS-re. Ehhez viszont szükség lesz egy pendrive-ról bootolható op-rendszerre is, és egy megfelelő progira.

2020. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#3, #4-nek:


Igen, nekem is ez a Kori-féle változat van meg.


De ez nem fog magasabb verziószámú Windows-ra telepíteni.


Partíciótörlés, majd formázás.

2020. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!