Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik vezeték nélküli fülhall...

Melyik vezeték nélküli fülhallgatót vegyem meg? Sony vs Panasonic?

Figyelt kérdés

Az alábbi két típuson gondolkodom.

SONY WF-XB 700. - 28000ft

PANASONIC 192944 RZ-S300WE-G. -20000ft


Melyik érné meg jobban?



2020. dec. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
1 Panasonic cuccom volt eddig, elég gyenge volt a hangminősége. Sonyból több is, mind jók voltak. Szerintem egyértelmű, hogy a Sonyt.
2020. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sonyt vettem kettőt, 90ezer forintos, féláron Black Friday-en.

A második példányt visszaküldtem, amit kibontottam meg odaadtam apukámnak, mert a fülesnek a bal felébe rakták az érzékelőket.

Azaz a jobb oldalit nem lehetett önmagában használni.

Ha balkezes,"balfüles" lennék, akkor hasznos lenne a beépített funkció, de így nekem használhatatlan.

2020. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 az mondjuk elég durva, mert a 8ezer forintos Xiaomi Basic S-em mindkét fülben működik önállóan.
2020. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#

ja elég durva, most én is a 8000 forintos xiaomimat használom a 90ezres sony helyett örömmel :D

2020. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!