Az Apple watch-on az EKG használatát miért nem ajánlják 22 év alattiaknak?

Figyelt kérdés
Betegség miatt kaptam ezt az okos órát, és elgondolkoztam azon miért nem ajánlják 22 év alattiaknak ezt a funkciót, nem szeretnék ártani magamnak, ha netán káros lenne. Van ötlete valakinek miért nem? Köszönöm szépen.
2020. dec. 25. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Én több vagyok sokkal mint 22.
2020. dec. 25. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Mert az EKG egy speciális 5G chippel van ellátva, ami károsítja a vér ellenálló képességét, többek között a coviddal szemben is. Ez leginkább a fiatalokra veszélyes, de neked sem ajánlom a használatát.



Ha pedig olyan hülye vagy hogy ezt bevetted, nézz magadba. Egyébként Google a barátod. Én nekem úgy 5 percbe tellett rátalálni arra, hogy az egészségügyi eszközök 22 éves kor alatt más követelményei vannak

2020. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Normális esetben megköszönném a választ, de úgy látom ezen az oldalon a színvonal nem változott!
2020. dec. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!