Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SODO mh5 vezeték nélküli...

SODO mh5 vezeték nélküli fejhallgató nem működik rendeltetésszerűen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja rendeltem, s mindeddig semmi probléma nem volt vele. Egyszer (videó nézés közben) hirtelen elnémult, bár nem adott jelet magáról, hogy energia híján van (, mert mindig megszólalt eddig: low power please charge) úgy gondoltam biztos csak lemerült. Feltettem töltőre, szépen tette dolgát (a LED pirosan, majd ezután már feltöltve zölden világít). Szóval kb. másfél óra után lecsatlakoztattam és igyekeztem bekapcsolni. Fehéren fénylik, mikor használat alatt van, meg még dallamot is játszik be- és kikapcsoláskor is, de egyik se volt, többször is megpróbáltam és nem kapcsol be, pedig fel van töltve.

Segítőkész válaszod előre is köszönöm!



2021. jan. 2. 22:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!