Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Internet csatlakozási probléma?

Internet csatlakozási probléma?

Figyelt kérdés
Van egy régi toshiba satellite pro L40 laptopom, eddig nem volt vele baj de most nem csatlakozik a wifihez. Azt írja ki a modemmel van a baj de azzal minden rendben. Mi a teendő ilyenkor
2021. jan. 5. 17:53
 1/6 Szirty ***** válasza:

Azt írja ki? :-o

Leírnád ide pontosan hogy mit ír?

2021. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Útválasztó vagy hozzáférési pont hibája

És leírja hogy kapcsoljam ki , 10 mp ... szokásos, megpróbáltam de nem használ, es más eszközzel teljesen jól is működik szóval nem azzal van a baj

2021. jan. 5. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
driver frissítés lehet segítene rajta, de lehet megadta magát a wifi kártya, egy wifi adapter 2-3 ezer ft.
2021. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a driver frissítést hogy tudom megcsinalni?
2021. jan. 5. 18:46
 5/6 anonim válasza:

Elérési út 1: Nyisd meg a vezérlőpultot, ott menj a Hardver és hang-ba, a kisebb betűmérettel az eszközök és nyomtatók alatt van az eszközkezelő

Könnyebb opció eléréshez: az asztalon (vagy bárhol máshol) hozz létre egy mappát és nevezd el a következőnek:

God Mode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

(Utóbbi sort ctrl+c, ctrl+v)

keress rá: eszközkezelő

Nyisd meg és jobbklikk a hálózati kártyák közt arra, amelyik nevében wireless van.

Illesztőprogram frissétése -lehetőséget ha választod megnyílik az ablak, amiben frissíteni tudod (javaslom a keresés interneten-t), ha minden jól megy, innentől könnyű.

2021. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Megcsináltam, sajnos nincs elérhető frissítés rajt :/
2021. jan. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!