Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban javulhat a tv műsor...

Valóban javulhat a tv műsor képminősége upc horizon HD mediaboxról az újabb Vodafone Mediaboxra való váltás esetén?

Figyelt kérdés

Korábban lejárt szerződés miatt felhívtam őket újabb ajánlat végett. Elég jó árat mondtak, arra, hogy hogyan lehet jobb a képminőség Vodafone Mediaboxra való váltás ajánlották, csak nme értem, hogy hogy lehet jobb a kép. Elérhető továbbá mediacard is.

Ezek közül ténylegesen lehet érezhető minőségbeli különbség?

Digivel szemeztem még, de ott telefonon nem elérhető a Nick Jr csatorna, ami néha jól jön.



2021. jan. 9. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Volt új vodás boxom. Iszonyat lassú. Nekem a kép se lett szebb, minden sötétebb lett. Vissza is cseréltettem az elállási időn belül. A szerelő mondta, hogy mások is visszakérték a régi boxot.
2021. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen javulhat bizonyos esetekben


de erre semmi garancia, és olyanba is belefuthatsz amit az első ír, bár nem valószínű

csak az első párezer boxnál volt gond, ahol a gyártó nem frissítette a firmwaret szállítás előtt és egy furcsa bug miatt nem lehet már távolról frissíteni

2021. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én humax ud fox hd-t használok és nincs gondom a képminőséggel.Ez upc direct előfizu.A készülék tud 1080p jelet kiadni.Gondoltam megemlítem..A boot idő lassú,a csatornaváltás gyors.Egy jó közepes boxnak mobdanám..
2021. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 belapus ***** válasza:

A UPC eszköze 1080i-t tudott, ez 1080p-t.

Nekem elfelejtették elmondani- biztosan lényegtelen információnak gondolták -, hogy az HBO Ondemand szolgáltatást képtelen az új eszköz biztosítani.3 napig leveleztem meg telefonálgattam velük, mire az egyik munkatársuk hajlandó volt közölni a rossz hírt.Azért minden kapcsolatfelvétel után közölték, hogy távdiagnosztikai úton javították a hibát.Én meg mondtam nekik: Nem, nem sikerült kijavítani.

A kezelése is kissé körülményesebb, de ez lehet, változni fog, ha hozzászokok.

2021. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4)régen úgy reklámozta magát a upc hogy:megállítható,bármikor visszatekerhető tv-adás!Ma már ilyen nincs! pontosabban,ilyen beltérit nem tudnak adni!visszaadtam a phillips hdd-s beltérimet mert elromlott a távirányítója és nem tudták cserélni.. kaptam helyette a fentebb írt humaxot ami nem rossz,csak többet várna az ember 2021-ben.nagyon szerettem hogy bármikor megállíthattam a műsort és visszatekerhettem, sokszor használtam.. szóval inkább visszafelé fejlődik az upc szolgáltatása.ha jól rémlik azt mondták hogy hamarosan kiadnak egy még fejlettebb beltérit,kíváncsi vagyok milyen lesz.

Egy másik régi beltérim is elromlott,de az nem volt összepárosítva a kártyámmal.ezt a megoldást is szerettem mert a kártyát ci-modullal a tv-be tettem és így használtam.egyctávirányítóval kevesebb kellett.szóval kérni akartam a beltéri helyett másikat de azt mondták hogy a kártyával együtt tudják cserélni,ami mindenképp össze lesz párosítva a beltérivel.nem értem ezt a vasszigort amit a upc alkalmaz.fontolgatom a digire való átállást,hátha az jobb ill felhasználóbarátabb.

2021. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az új boxok szörnyűek: lassúak, nehéz benne csatornát keresni, nem vehetsz fel mindent: csak azokat amiket a box is megenged. Ja ha már felvetted nem tekerheted az adást kedved szerint. Egyszóval nem ajánlom senkinek, még akkor sem ha picivel jobb a kép!
2021. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

6. picivel jobb a kép? A miénk a box-szal együtt sötétebb lett. Ok, annyival nem sötétebb, hogy lámpa kell hozzá, de mintha hajnal lenne a műsorban.

Kedves Kérdező, nekünk sötétebb lett. Egyezkedni kell a Vodafone-nal, mert nem tudtuk világosítani a képet.

2021. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A menüje érthetetlen, bonyolult. Sok információ van rajta, a lényeg meg elveszlik. Olyan nehezen találtam meg a felvett műsorokat, hogy belefáradtam. De még a csatornaváltás is nehezen megy, nem értem, hogy miért.
2021. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átvágás. Nem lesz szebb kép. Csak akkor, ha 4k-s tévéd van
2021. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

7,8. vok

Én feladtam, nem használom. Szolgáltatót váltunk, annak is ilyen lesz a boxa, de a Vodafone-ban csalódtam. Nem érdekel, hogy biztos reklámlobbi miatt, nem érdekel, hogy a fejlesztőknek elgurult a gyógyszere, de a boxuk egy semmi. A másik szolg-óé is biztos ilyen, de a Vodafone ügyfélszolgálatán azt mondták, hogy uazt fogja tudni. Azon kívül, hogy nézni lehet rajta a műsort, semmi, de semmi sem uaz. Nem voltam nagy filmfan, de használtam sokszor a upc-ét.

Ezt mar nem, visszatértem az olvasáshoz. A Vodafone tehet egy szívességet.

2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!