Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet kapcsolódni Samsung...

Hogy lehet kapcsolódni Samsung TV-én Wifi-hez?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt Samsung TV-t (UE40ES6560SXXH) ami Wifi-vel nem akar csatlakozni.

A beállításokban a Wifi funkciója el is van halványítva.

Kábelon csatlakozik, avval nincs probléma.

[link]

[link]


2021. jan. 14. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Samsungunk van. Lépj be a Hálózati beállításokhoz, és nézd meg, hogy ott ki tudod e választani a "Hálózat típus"-nál a vezeték nélkülit. Ha nem, akkor dobj fel még egy képet, hogy lássam ott mit mutat. Hát ha tudok segíteni :)
2021. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:
Nézem a képet, ugye nem a wi-fi direkt elhalványítására gondolsz? Mert az nem a sima wifi kapcsolat.
2021. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Keresni keres de nem talál semmit.

[link]

[link]

4m-en belül van a routerem amit a DIGINet 1000 bekötésekor adtak. A laptopnál jól működik.

[link]

Nem lehet a tv csatornák listáját (sorrendet) közvetlenül átrendezni. Azt olvastam, hogy ki kell menteni egy adathordozóra (pl. pendrive-ra), majd egy PC-n átszerkeszteni, végül a TV-be visszatölteni.

[link]

2021. jan. 14. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmm. Ez érdekes, hogy meg se találja. :/

A hálózat beállításánál hagyd vezetéknélkülin és nézd meg , hogy mit mutat a "hálózat állapota" menüben. Ott van olyan is, hogy wifi beállítások. Lehet ott lesz a gond.

2021. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hálózat állapota.

[link]

Másoknak is van bajuk egyes Samsung TV típusoknál.

Vélemények:

[link]

2021. jan. 14. 19:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Javítás: A Samsung TV nem csatlakozik a Wifi-hez

[link]

2021. jan. 14. 19:16
 7/9 A kérdező kommentje:

A legfisebb firmware van rajta.

[link]

2021. jan. 14. 19:27
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Ha mindezek nem segítenek, de akár első lépésként is, meg lehet próbálni a wifi routeren másik csatornát állítani.
2021. jan. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok Samsungos kommentet olvastam ezzel a hibával kapcsolatban és valószínű, hogy típus hiba a 6500-as szériáknál. Úgyhogy csak kábelen keresztűl lehet kapcsolódni az internetre.
2021. jan. 31. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!