Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató választásban...

Fejhallgató választásban szeretnék segítséget kérni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék fejhallgatót vásárolni, és csupán szín miatt lenne segítségre szükségem. Csak egyszerű otthoni használatra szeretnék venni egy Jbl tune 500bt fejhallgatót, fehér vagy fekete színben. A kérdésem az lenne hogy akinek esetleg ilyen, vagy bármilyen más típusú fejhallgatója van e fehérben, mert én attól félek hogy tartós használat esetén koszolódna vagy besárgulna. Tapasztalatot, véleményeket szeretnék kérni, előre is köszönöm!

19/L



2021. jan. 16. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Fekete szín
Fehér szín
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan vehetsz fehéret. Nekem egy fehér JBL Synchros van már több mint egy éve, nem sárgult és koszolódott el, igaz amennyire lehet, vigyázok is rá. Amúgy a fehér szerintem sokkal elegánsabb mint a fekete, és egy lányhoz még jobban is illik.
2021. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Panasonic van fehérben, kb. 2 éves, nem különösebben óvom, és még rendben van.
2021. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!