Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régebbi Samsung TV-m...

Van egy régebbi Samsung TV-m ami wifi-t még nem tud, de internet funkciója van. A kérdés, hogy csak a gyári Samsung wifi adapterrel tudom csatlakoztatni vezeték nélkéül, vagy van másik alternatív megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyárit már nem lehet kapni, feleslegesen meg nem kezdenék próbálkozni, hogy hátha jó lesz, inkább olyan érdekel ami tuti műkszik.(márka, típus, link..)

2021. jan. 23. 10:37
 1/2 Vortrex ***** válasza:
100%
A legtöbb Tp-link router rendelkezik Access Point funkcióval, amivel rá tud csatlakozni a meglévő wifi hálózatra és vezetékes netet csinál belőle.
2021. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, hogy csak a sajátját fogadja el, hiszen a TV-k nem tudnak drivereket letölteni a különböző eszközökhöz. Pl nekem van egy régi Lg médialejátszóm, ami nem wifi-s, ott pl a használatiában írják is, hogy kimondottan egy USB-s wifi adapter jó hozzá, vagy ott voltak az LG TV-k hez kapható webkamerák skype-hoz, ott is csak a gyári volt jó. Én bekötném vezetékesen, nálam is így van hiába tud vezeték nélkülit is a TV, vagy vegyél egy TV okosítót, pl a Google chromecast-ot, kb egy wifi adapter árában van, és tuti működik.
2021. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!