Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lesz még valaha kapható a PS5?

Lesz még valaha kapható a PS5?

Figyelt kérdés

Vagy most szerintetek mi a helyzet?


Novemberben jelent meg. A nyáron leadott előrendeléseket már nem tudták teljesíteni, azt mondták még 2020-ban jön egy újabb szállítmány, amiről nem tudni pontosan hány darab, de lesznek akik kapnak még karácsonykor és 2021 februárjáig legkésőbb mindenkit kiszolgálnak. Nem hogy szállítmány nem jött, meg karácsonyra nem kapott senki, de jövő héten február és szó nem volt még PS5-ről, sehol, tehát kezdek kételkedni hogy egy hónapon belül valóban itt lesz a nappalimban a gép:)


Sok ismerősömtől kértem segítséget, még tavaly, Németo, Anglia, Amerika, Ausztria, senki nem tudott semmit, itthon én is mindent megpróbáltam, nyilván eredménytelenül.


Még mindig ott tartunk hogy az előrendeléseket kellene kiszolgálni, hol vagyunk attól hogy a boltokban normális módon kapni lehessen világszerte? Megjelenés óta kb. 5 millió darab fogyott belőle. A Sony pár napja boldogan jelentette be hogy 2021-ben majdnem 20 millió darabot fognak szállítani. Itthon a Konzolvilág még tavaly a megjelenéskor azt nyilatkozta hogy 20ezer előrendelés jött be hozzájuk és ehhez képest 1000 gép jött. Ha ez igaz, és az egész világban hasonlóak az arányok, hogy az eladott 5 millió konzolhoz képest van még bent 95 millió előrendelés, akkor ez az idei 20 millió gép megint pont semmire nem lesz elég és egy év múlva is feltehetem újra ezt a kérdést mert ugyanitt fogunk tartani.


Mondhat bárki bármit, hogy "korábban kellett volna kapcsolni", meg "időben le kellett volna adni az előrendelést", nem, erre szerintem azért nem lehetett számítani. Se arra hogy az egész világon (!!) elfogy az összes előrendelésben, se arra hogy megjelenés után hónapokkal még mindig ugyanott tartunk, és érdemben semmi nem történt, aki a megjelenéskor nem kapott, az azóta sem, és egy centivel sem került közelebb ahhoz, hogy kapjon. Augusztusban adtam le az előrendelést a november végi megjelenéshez képest és az már késő volt (mint utóbb kiderült, mert ugye ekkor még arról nem szólt a fáma hogy nem fogok kapni megjelenéskor a konzolból).


Komolyan mondom, lassan ott tartunk hogy inkább már nem is kell:)


Tud erről bárki bármit? Nyilván olyasmit, ami egy 3 perces Google kereséssel nem deríthető ki...Belső infó, ki mit hallott, kinek a kije mit mesélt, valakinek a nem tudom hol dolgozó valakije mit mondott?:D


2021. jan. 25. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem már olyan régi darab sosem lesz kapható! Ne aggódj ez a hype időszak ez is lecseng és ott virít majd felé annyiért a Tesco polcain :)
2021. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Egy átlagos konzol életciklusa olyan 10 év körül szokott lenni. Ebből eltelt 3 hónap.

Szerinteeeed??

2021. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*5 év, de igen.
2021. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!