Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tp link routerem szétkapcsol...

Tp link routerem szétkapcsol félperc múlva, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy Telekomos modemre van dugva ugyebár kábelesen és ez szórná tovább a wifit. A Gond az hogy amint rácsatlakozok fél percig megy kb aztán totál megszakad és a modemen az összes led kialszik aztán elkezd a powe gomb villogni és visszaáll, utána újra látom a wifi kapcsolatot, ha rácsatlakozok, akkor kezdődik minden elölről... Hozzáteszem, nem volt beállítva, de ez esetben nem is szabadba abszolút mennie a netnek rajta, nem? Mi lehet a gond?

2021. jan. 28. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Zárlatos a Tp link.
2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jól sejtetted, a zárlat válaszod miatt újra megnéztem, és én balf-sz más adapterrel dugtam össze. Az is bele való volt de valami máshoz volt való és csak 5 voltos volt ez meg 12 bolton működik. Megtaláltam a ténylegesen hozzávalót, és azóta megy. Köszi, tehát tanulság, mindenki nézze meg mit dug rá mert fene gondolta volna hogy rá való volt mégis máshoz volt... Mert költözés után nem válogattuk szét és nem minden adapterre volt ráírva hogy mihez való, máskor cetlizzük!
2021. jan. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!