Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy tegnap vásároltam egy airpods 2őt marketplace-ről bontatlan csomagolásban volt a serial number alapján is kidobta a probléma csak az hogy a beállitásoknál nincsen airpods fül és a blutetoothnál sem ìrja ki?

Figyelt kérdés
Az információkat ilyen lehet egy eredeti terméknél ?

2021. febr. 6. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel van töltve? világít rajta a LED?


A csatlakoztatás annyi, hogy az iPhone-hoz közel tartva kinyitod a fedelét és néhány másodpercen belül kapcsolódik is.


Próbáld meg resetelni az Airpodsot:

Nyitott fedél mellett tartsd nyomva a tok hátulján található beállítási gombot körülbelül 15 másodpercig, amíg az állapotjelző lámpa narancsszínnel nem kezd villogni.

Ezután próbáld csatlakoztatni.

2021. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam a lényeg hogy működik minden rendben vele de én úgy tudom eredeti termékeknél a blutetoothnál kikéne írnia a serial numbert stb stb vagy a beállításoknál áltálános információ de egyiknél sem írja
2021. febr. 6. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

ja értem

igen, kiírja

A beluetooth menüben az airpods neve mellettki kék i betüre koppintasz bejönnek a beállítások és az airpods névjegye.

Modellnév, modellszám, sorozatszám, verzió. Nekem ezeket írja.

Nekem 1-es airpodsom van

2021. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyiket sem ez lehet ? De minden más stimmel
2021. febr. 6. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!