Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem lehet minden iPad...

Miért nem lehet minden iPad cellural verzió?

Figyelt kérdés

Kedvelem az ios-t mert logikus Pár dologban nem értek egyet.



Szerintem filléres dolog egy antenna és egy GPS... és több variáció, több gyártósor, több kiadás.



Meg nem lehet telefonálni vele jó logikus nem ezzel fognak telefonálni az emberek . De ha az alkalom úgy adná akkor miért nem engedik ezt meg?


Nincs rajta számológép gyárilag ... WTF ezen be sírtam


Ja és hova a tökömbe tűnt a következők widget ios13-ban a kedvencem volt!

Itt kérem az ios 14-Ben nincs és a tekerős számos beállítást is levették.



2021. febr. 10. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Helymeghatározás attól még van benne, hogy a mobilhálózatra nem tud felcsatlakozni. Egyébként ez nem ilyen egyszerű, a világon sokféle szabvány létezik mobilhálózatok szerint, tehát az a cellular verzió amit itt kapsz, az nem az amit pl Kínában. Szóval gyártási költségek szempontjából bonyolultabb a kép, az, hogy van cellular version az Applenek centekbe kerül, viszont a profit margin azoknál a modelleknél így azért jelentősen nagyobb.

Meg ez a "ha az alkalom úgy adná" is elég valószínűtlennek tűnik. Ahhoz hogy ipaden használd a mobilhálózatot szintén kell nyilván egy kártya, egy előfizetés. Erre a "ha úgy adódik" esetre teljesen tökéletes az, hogy olyankor megtudod osztani a telefonodról a netet.

2021. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mert nagyon-nagyon sok embernek nem kell a mobilnet, úgyhogy nem vennék meg a cellulart. Nekem 4 iPadom volt eddig és csak az első volt cellular. Nem volt szükségem a mobiladatra. Ha kellett, megosztottam a telefonról a netet.


"Szerintem filléres dolog egy antenna és egy GPS... és több variáció, több gyártósor, több kiadás."

nem annyira filléres.


"Meg nem lehet telefonálni vele"

de lehet.


"Nincs rajta számológép gyárilag ... WTF ezen be sírtam"

na igen, ezt senki sem érti.

Van egy sztori, hogy miért nincs: Amikor az első iPad megjelent a számológép app nem készült még el teljesen és nem tették bele. Hogy azóta miért nem, nem tudjuk. Mindegy, van rengeteg számológép app.


"Ja és hova a tökömbe tűnt a következők widget ios13-ban a kedvencem volt!"

A naptár widgetet add hozzá. 3 méretből is lehet választani. Szépen hozza a kövezkető eseményeket.


"a tekerős számos beállítást is levették."

az nekem is hiányzik!

2021. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!