Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik high-end audio berendez...

Melyik high-end audio berendezés az, amihez NES-1001 hangszórókábel használata javasolt?

Figyelt kérdés
Tudna valaki példát mondani, hogy milyen márkájú, milyen típus az a prémium high-end audio készülék, amihez már NES-1001 kábel javasolt? Van olyan készülék, ami Magyarországon kapható? (Azért kérdem, mert a kábel kapható itthon is).
2021. febr. 13. 13:40
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon ez az irdatlan pénzért megvásárolt kábel érzékelhető hangminőség javulást okoz e a boldog tulajdonosának. V ez olyan mint az aranykanál ami semmit nem tesz hozzá egy étel élvezeti értékéhez csak esetleg jobban mutat a terített asztalon mint egy hétköznapi evőeszköz. Nyilván jobb mint az én régi antenna szalagkábelem de vajon egy jó minőségű réz hangfalkábelnél is hallhatóan jobb?
2021. febr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó, válasz helyett kérdést kaptam :-)

Szerintem, az "érzékelhető hangminőség javulás" boncolgatása egy olyan meddő vitához vezet, mint az, hogy miért vesz valaki Lamborghini-t, ha Suzukival is el tud menni a munkába.

Engem ez nem érdekel, csak az, hogy ha Magyarországon árulnak aranygombot, akkor árulnak-e hozzá aranykabátot is.

További jó étvágyat a trolloknak :-)

2021. febr. 14. 11:39
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
73%
Nem akartam trollkodni csak konkrétan nem ismerek olyan készülékeket amihez a gyártó ezt a kábelt javasolja. Aranykabát viszont van, pl HEGEL H590, PMC MB2 X BD, PMC BB5SE, ezekre már érdemes aranygombot varrni, hogy a te szavaiddal éljek.
2021. febr. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem te voltál a troll, az 1-gyel előtted levő. Közben én is találtam egyet: Octave Jubilee
2021. febr. 15. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!