Mi az a főalkatrész csere?

Figyelt kérdés
Szétment az iPad-em, bevittük szervizbe, és nemrég kaptunk egy e-mailt, hogy a javítás főalkatrész csere lesz. Valamit mondott ezzel kapcsolatban a pasi a boltban, ez most azt jelenti, hogy új készüléket kapok (valamiért bennem így maradt meg, javítsatok ki kérlek, ha rosszul tudom)?

2021. febr. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egész alaplap, és ahhoz tartozó hardverek, így változik az eszköz összes azonosítója is.
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ez most azt jelenti, hogy új készüléket kapok "

Nem.

Leírom neked ide:

főalkatrész csere

Olvasd fel hangosan. Amit hallasz, azt a jelentése.

Ha felolvasod és azt hallod hogy új készülék, vagy azt hallod hogy pénz visszaadás, vagy más egyebet, akkor menj el a háziorvoshoz hétfőn.

2021. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mint leírtam (külön ezért), az eladó mondott valamit ezzel kapcsolatban, hogy ha az xy-t kell cserélni, az túl drága, inkább kicserélik.

De köszönöm az egyáltalán nem lekezelő választ! :)

2021. febr. 13. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es jól írta, nekem is úgy volt a Huawei telefonommal, hogy fő alkatrész csere, az az alaplap volt.
2021. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mint leírtam (külön ezért), az eladó mondott valamit ezzel kapcsolatban, hogy ha az xy-t kell cserélni, az túl drága, inkább kicserélik."


Nem írtál ilyet. Ellenőrizd le.

Egyébként nem tudjuk mit mondott neked és azt sem hogy mire gondolt mikor mondta. ÉS azt se hogy te mire gondoltál közben, és azt sem, hogy azt jól gondolod-e vagy sem.

2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! :)


Te kedves utolsó, kérlek ne itt éld ki a frusztrációd, hogy belémkötsz és kiosztasz, nincs hozzád kedvem.

2021. febr. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!