Feltört ps4 fiók? Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy feltörtét a PS4 fiókomat.

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt kaptam egy e-mailt, miszerint Iránból gyanús tevékenységet észleltek a fiókomban, ha nem én voltam, változtassak azonnal jelszót. Sajnos az azonnali jelszóváltoztatás nem jött létre, mert alapból az e-mailt sem olvastam el aznap, és mire már megpróbáltam volna belépni a PSNbe, akkor a belépés után bár elfogadta a jelszómat, de ezt követően folyton egy 2 -lépcsős azonosítás oldalra dob, amit biztosan nem én aktiváltam és amihez jelszavam sincsen. Igazából semmihez nem tudok hozzáférni, mert mindenhol ezt az oldalt dobja ki nekem, ehhez pedig se jelszóm, se hozzáférésem. A bankkártya adataimat már blokkoltam, viszont mindettől függetlenül ragaszkodok a profilomhoz is, hiszen sok játékot vásároltam meg a profilomra és nem szeretném, ha ezek kárba vesznének. Mit lehet ilyenkor tenni? :(

2021. febr. 14. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi adatokat adtál meg, akkor jelezd a Playstation Magyarországnak és személyivel tudod bizonyítani valóban te vagy az. Ha fake adatokat adtál meg regisztrációnál, akkor buktad az accountodat. Utána meg 2 lépcsős azonosítást engedélyezd, mert onnantól 100% védelmed van kb.
2021. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Ja, nem ártott volna bekapcsolni a 2 lépcsős azonosítást.
2021. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!