Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma a végfokkal?

Mi lehet a probléma a végfokkal?

Figyelt kérdés
Adott egy jó öreg utánépített QUAD 405. Újabban olyat produkál, hogy néha az egyik oldalon pár másodpercig megjelenik egy torz 50Hz-es zúgás szerűség, mintha ilyen rövid impulzusokból álló zavarjel lenne. Próbáltam rögzíteni a jelenséget, de nyilván pont akkor nem csinálja, amikor szeretném... Másoktól is hallottam már hasonló hibajelenséget, de az okát senki nem tudja. Valakinek van valami ötlete esetleg?

2021. febr. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elektromos hálózatból szedheti fel
2021. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kontakthiba. Gyakran nem könnyű felderíteni.
2021. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a zavar a hálózatból származik, mert akkor mindkét oldalon jelentkezne. Szerintem is valami érintkezési hiba lehet, esetenként valóban nehéz megtalálni mi okozza.
2021. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kontakthiba az 50Hz zavarjel ??? Ne viccelj már
2021. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt nálam egyszer egy rádiósmagnó. Időnként búgott, időnként nem. A bajt a nyomatott áramkörön a negatív pólust vivő fólia repedése okozta, ami néha összeért és akkor rendesen működött. Ez mi, ha nem érintkezési hiba?
2021. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!