Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Kenzoo88 kérdése:

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót ajánlotok?SENNHEISER CX 400 BT TRUE WIRELESS BLACK bluetooth fülhallgató fekete erről a típusról vélemény esetleg?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli fülhallgatót, de sajnos mivel tapasztalatlan vagyok ebben a témában segítséget szeretnék kérni, hogy milyt is válasszak. Elsősorban amit szeretnék, hogy szép legyen a hangzása és szépen adja ki a basszust. A címben említett alannyal szemezgetek jelenleg, de mivel, mint írtam nem vagyok ebben tapasztalt szeretnék segítséget kérni olyantól aki használt/használ ilyen típust milyen véleménnyel van róla.


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítésget!



2021. febr. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ár-érték arányban a blitzwolf márka elég jó. [link]
2021. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sennheiser momentum true wireless 2 fülhallgatót használok, aktív zajszűrés is van benne, transparent hearing!


Először amit látsz hogy drága, én is így voltam vele, de előtte már volt sennheiser termékem, meg van is az mtw2 óta is új!

Egy dolog biztos hogy csalódni nem fogsz, a cx 400 bt hangzásra ugyanazt tudja mint az mtw2 elvileg, ezek a + dolgok nincsenek benne egyedül hogy anc stb. Illetve nincs olyan prémium kidolgozottsagu maga a fülhallgató és a toltotok.

Csak műanyag, egy vaskos muanyag. Fülhallgató is ducibb az mtw2-hoz képest!


Jelenleg a piacon a legjobb hangzást nyújtja azok szerint akiknek ez van!



Volt blitzwolfom, jbl, beoplay, és még egy pár. De valóban a legjobb fülhallgatóm a Sennheiser momentum true wireless 2. Ha most állnék vásárlás előtt ugyanúgy kiadnék érte ennyit, mert maximálisan elégedett vagyok vele..


Ha a tuc tuc zene miatt kellene, akkor ne sennheisert vegyél, mert nem erről szól hanen a stúdió adotta minosegrol, vagyis s tisztasága, részletessége. Bt ellenére nagyon jól haladnak a pályán

2021. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!