Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szidják sokan a fórumoko...

Miért szidják sokan a fórumokon a Philips VR 550 VHS-t, és az ITT ST 541 hifi music centert, Genius 2.1 sw-g2.1 1250 hangszettet?

Figyelt kérdés

Azt mondják a VHS-ről hogy gagyi kínai, ipari hulladék, Funai legrosszabb példánya Philips csak rá van írva, és sokat kelet javítania az illetőnek garanciális időszakban.


Én mondom ha Funai gyártotta volna akkor nem Philips lett volna rá írva.


Az ITT centerről meg azt olvastam hogy rosszak benne gyárilag a gumi szíjhajtása mert nagy tömegben kellet gyártani a reklám miatt és ez is egy ipari hulladék dögtemető.


Genius-ról meg azt olvastam egyszer használatos kínai hulladék.


Szerintem ha az lenne akkor senki se venne Genius egeret stb.



De ezekről nem találtam semmi rossz véleményt, szerintetek akkor ezek jobbak?


Philips DVD player/recorder DVDR3480

Philips MCM166 mikro Hi-Fi



2021. febr. 25. 17:18
 1/4 Szirty ***** válasza:

Szerintem ha neked az a fontos hogy más mit gondol arról ami neked van, akkor vegyél olyan cuccokat amit mindenki istenít (az bizony drága lesz).

Ha ezek a dolgok számodra kielégítően működnek és nincs velük semmi problémád, akkor használd őket.

Elsősorban (gondolom) saját használatra veszel ilyen eszközöket ezért az a fontos hogy neked megfelelő legyen.

Hogy mi az a "megfelelő" te döntöd el.

2021. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont most pukkant el a Funai magnóm, túlfesztől. Szerencsére csak egy kondi, házilag megjavítom. Nem annyira rossz az. 2017-ig lehet benne beállítani az órát, de amúgy kiválóan működik. A Sony meg begyűrte a kazettát, nem tudtam úgy kibányászni belőle, hogy ne sérüljön a mechanika, mert nagyon idióta módon a görgő felülről a szalag mögé repült, így nem lehetett csak úgy kifűzni. Azóta nagyon örülök, hogy van ez a Funai.
2021. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én mondom ha Funai gyártotta volna akkor nem Philips lett volna rá írva."

Meglepődnél, ha tudnád, hány neves gyártó csinálja azt, hogy belépő szintű termékként olcsó kínai szutykot ad el saját márkanév alatt. Sőt, még sokszor a középkategória is hasonló módon készül, csak ott már egy fokkal komolyabb alkatrészekből és jobb minőségellenőrzéssel - de attól még az ugyanúgy csingcsung kínai vacak.


"centerről meg azt olvastam hogy rosszak benne gyárilag a gumi szíjhajtása mert nagy tömegben kellet gyártani a reklám miatt és ez is egy ipari hulladék dögtemető."

Szinte mindenre igaz, hogy amit tömegtermelésben, olcsón árulnak, az gyenge minőség. Felesleges egy márkát vagy egy modellt kiemelni.


"Genius-ról meg azt olvastam egyszer használatos kínai hulladék."

Nekik is vannak ócska filléres szutykaik, és minőségi termékeik. Ha nem tudsz különbséget tenni, akkor olvass teszteket. Ne egyet, ne kettőt, mert egy vélemény nem vélemény.


"De ezekről nem találtam semmi rossz véleményt, szerintetek akkor ezek jobbak?"

Jó véleményt találtál? Na ez az.


Alapvetően meg az a helyzet, hogy el kéne döntened, magadnak vásárolsz-e vagy másoknak. Ha magadnak, akkor hallgasd meg, próbáld ki és döntsd el, NEKED megfelel-e a nyújtott minőség. Ha neked megfelel, akkor mifaszt foglalkozol azzal, más mit ír róla?

2021. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3


Amikkor akartam javíttatni feltettem kérdést a VHS ről Genius-ról jöttek pár rossz vélemény, de olvastam másnak is volt gondja a VHS-el és ő is kapott rosszat, ekkor már gondoltam a VHS-ről hogy nem olyan jó mint a többi.

2021. febr. 25. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!