Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért akadozva játssza le a...

Miért akadozva játssza le a zenét?

Figyelt kérdés

sziasztok! akadt egy kis problémám, amit bárhogy írtam be a googleba nem találtam rá megoldást.. gondoltam hátha nektek van ötletetek..

szóval adott egy autórádió, usbs. egy éve ugyanarról a pendriveról hallgatok zenét, eddig hiba nélkül. legutóbbi új zenék feltöltése után elkezdtek szakadozni lejátszáskor. (és érdekes mindig ugyanazok rosszak, ugyanúgy, illetve a régiek közül is, pedig eddig azokat lejátszotta hiba nélkül..)

gondoltam a pendrive a hibás, de másik pendrivenál ugyanezt csinálja.

gondoltam a letöltés nem jó.. másképp töltöttem le a zenéket (annak ellenére, hogy eddig is így csináltam és eddig nem volt gond) ugyanúgy szakadozik.

ha fm megy tökéletes és hibátlan.

ha számítógépen hallgatom pendriveról hibátlan.


valakinek van ötlete mégis mi lehet a probléma?



2021. febr. 25. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy az USB csatlakozó bibis?


(bár nem tartom valószínűleg) fájlrendszerre formázással próbáltad?

2021. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
másik fájlrendszerre formázással*
2021. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, gyenge minőségű volt a pen, ezért a nagyfelbontású zenét(wav) akadozva játszotta le, mivel nem tudta olyan sebességgel olvasni, hogy ne akadozzon.

Ezt megoldva lejjebb vettem a bitrátát, illetve wav helyett flac, illetve ogg formátumot hasznaltam.

2021. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy gépen lejátsza?

Akkor passz.

2021. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A technika rejtelmei. Szerintem inkább lejátszó hiba, memória probléma. Elfáradtak a forrasztások vagy ilyesmi.
2021. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!