Melyik fejhallgató lehet hasznosabb a lentiek közül? (Árkategória: 4-10.000 Ft) /// Miket kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. (ez vezeték nélküli) [link]


7. [link]



2021. márc. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

A jbl, egyertelmuen.

Ezert az arert nem lehet ertelmes vezetek nelkulit kapni, a tobbi pedig nem egy nagy minoseg.

2021. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1, 4 (ugyanaz a kettő..): Kényelmetlen, szarul szól.

2, 3, 5: Szódával, félsüketeknek elmegy.

6, 7: felejtsd el. Ennyi pénzért CSAK vezetékest.

2021. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, az elsőnek igaza van, az a wired változat.
2021. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, azzal tisztában vagyok, hogy alacsony árkategóriájúak, de többet jelen esetben nem kívánok kiadni.


Nem értem...a képeken a 7. vezetékes, de másutt vezeték nélkülinek látom. Számomra a leírásból nem egyértelmű, hogy ez egy olyan eszköz, amit bluetooth-osan IS lehet használni vagy az csak a töltőkábele.


Mindenképpen zárt fejhallgatót szeretnék egyébként, de feljebb nem kívánok menni.

2021. márc. 4. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig eleg ertheto, ez a tipus vezetekes. Nekem is volt, azonban 3 honap alatt napi hasznalat mellett tonkrement :/

Egyebkent nem szol rosszul szerintem, bar en atlagos felhasznalo vagyok, semmi extra igennyel.

Van jbl vezetek nelkul is, de az 30 ezer korul van, azt hiszem. A ferjem most olyat hasznal 6 honapja, egyelore mukodik :)

2021. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.


Hogy ment tönkre / Mi ment tönkre benn/rajta?


Nekem sincs nagy igényem.


Az már csillagos árnak számít nekem :) Nem kell, hogy rendelkezzen bluetooth-szal.

2021. márc. 4. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, egyszer csak nem szolt, pedig kivulrol nem volt megtorve a vezetek. Gondolom attol meg valahogy kontaktos lett, de passz.

Talan van ra amugy valamilyen garancia, tehat ha ilyen van, biztosan cserelik, de en valahol elhagytam a szamlat 🤦‍♀️

2021. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem.


Köszönöm a válaszod!

2021. márc. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!