Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok játékokat...

Miért nem tudok játékokat lejátszani az Xbox One S All-digital konzolomon?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve vásároltam újonnan a konzolt, ezelőtt mondhatni hibátlanul működött.

Pár nappal korábban bekapcsoltam és nem indult el, zúgott és világított a tápjelző de csak az Xbox jelet mutatta zöld háttérrel (töltöképernyő) akármeddig vártam.

Visszaállítottam gyári alaphelyzetbe az konzolon található gombok segítségével.

Ezekután már be tudtam lépni az Xbox kezdőképernyőre, viszont egyik játékot sem tudom elindítani.

Többször próbálkoztam de egyik játék sem töltött be.

Mi lehet a probléma?



#játék #Xbox #konzol #Elketronikus eszközök
2021. márc. 3. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Mert elromlott.
2021. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj az ügyfélszolgálattal. Ha jól emlékszem ez a számuk 06 80 018590. Ha ők se tudnak jobbat és még csak 1 éves a gép (2 év gari van ezekre) akkor elküldheted hozzájuk javításra. Csak be kell csomagolnod magát a gépet (ne tegyél mellé semmilyen kábelt vagy kiegészítőt), ők állják a futár szolgálatos oda vissza szállítást és javítást, neked csak a csomagolás a költséged.
2021. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!