Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy X szerias LG OLED...

Vettem egy X szerias LG OLED tv-t es regi xbox one fat-em olyan mintha picit akadozna rajta, sot jobban mint a regi full hd lg-men, ami meg smart sem volt, lehetseges ez vagy csak belebeszelem?

Figyelt kérdés
Figyelem es probalom nem be beszelni de nagyon ugy tunik, ahogy fentebb is irtam. Vagy lehet attol van ez, mert meretre joval nagyobb az uj? 80as volt, ez most 140es. Vagy az xbox one fat mar ennyit tud ossz-vissz, csak felek megvenni a series x-et, nehogy hasonlo gond legyen.

2021. márc. 4. 14:47
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nekem eleinte még filmet nézni is furcsa volt lapos TV -n. Ezekbe számtalan képjavító algoritmus fut, valaki szereti valaki nem. Én az összeset kikapcsoltam, így sikerült elérni egy természetesebb megjelenítést.


Egyébként a Samsungomon van játék mód, ami kikapcsolja alapból ezeket a képjavítókat. Talán LG -be is van, nézz körül a beállításoknál.

2021. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van rajta koszi, csak olyan mintha akkor narancssargasabb lenne a kep
2021. márc. 4. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A fat Xbox One tudtommal nem támogat felbontásokat 1080pnél feljebb ezért 4K TVken lehet rosszabb a képminőség.
2021. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!