Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lakáson belüli (egy routerre...

Lakáson belüli (egy routerre kötött) 2 xbox konzol használható egy ultimate előfizetéssel? Pl 2 gyerek tud játszani együtt ugyanazzal a játékkal vagy akár eltérő játékkal online egyidőben? Mindenki a saját accountjával persze...

Figyelt kérdés
Az én accountomon van az előfizetés, de minden családtagnak külön accountja van és most is tudják használni felváltva online is a játékaimat. Ha 2 konzolnál ez így nem megy egyidőben, akkor nincs értelme 2. konzol vásárlásának...

2021. márc. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 fiókon van előfizetés azt nem lehet megosztani 2 különböző konzolon 2 különböző fiókkal. Ha az egyik konzolon a saját fiókod van beállítva elsődlegesnek, akkor azon az eszközön bárki használhatja az előfizetésed. Viszont, ha ugyanezt meg szeretnéd tenni a második konzolon, akkor az első konzolról ki fog jelentkezni a profilodból, amint a második konzolon bejelentkezel. Szóval nem tudsz két eszközt is elsődlegesnek beállítani. Ez max akkor működne, ha csak 2 profil lenne használatban, nem pedig mindenkinek külön. Mert akkor az 1. konzolon az előfizetést használó profilt elsődlegesnek beállítva játszhat a 2. profil, a 2. konzolon pedig az előfizetést használó profil ugyanúgy használhatja az előfizetést anélkül, hogy maga a 2. konzol elsődlegesnek lenne beállítva. Legalábbis én így tudom.
2021. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, huh, ez így elég bonyi! Nálunk az a szitu, hogy a nappaliban használná mindenki, míg a gyerekszobában főleg a nagyobbik fiam. Az előfizetés az én accountomon van és akkor ez így nem fog működni. Ha jól értem ez esetben a fiam accountján kellene lenni az előfizetésnek és a nappalit beállítani elsődlegesnek és akkor ott bárki játszhat. A fiam pedig a szobájában a másodlagoson szintén tudna játszani a saját accountjával. Kérdés, hogy egyszerűen lehet-e módosítani, hogy hol legyen az előfizetés és hogy melyik legyen az elsődleges?
2021. márc. 6. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfizetést sajnos nem lehet átruházni másik fiókra, úgyhogy arra újra elő kell fizetni másik fiókkal. Ha a gyerekszobában lévő Xboxot nagyrészt a nagyobbik fiad használná, akkor valóban az lenne a legkézenfekvőbb megoldás amit leírtál, hogy az ő fiókján lenne az előfizetés és a nappaliban lévő Xboxon az ő fiókja lenne elsődlegesnek beállítva. A gyerekszobában lévőn meg bármelyikőtök (a nagyobbik fiadén kívül) fiókját beállítjátok elsődlegesnek (úgy tudom, hogy muszáj legalább 1 fióknak elsődlegesnek lennie) és utána a nagyobbik fiad pedig szimplán mellé bejelentkezik a saját fiókjába. Azt, hogy melyik fiók legyen az elsődleges, azt egyszerűen az Xbox beállításain belül lehet átkapcsolni azzal a fiókkal, amit elsődlegesnek szeretnétek beállítani.
2021. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!