Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan találhatom meg a helyi...

Hogyan találhatom meg a helyi televíziót, ha Telekomos IPTV-m van?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim a 2013-as digitális átállás óta MindigTV-t használtak, díjmentesen nézhették a közszolgálati csatornákat, talán 10-12 darabot, mindenféle előfizetés nélkül.

Azonban, előfizettek a Telekom IPTV szolgáltatására, így sokkal több csatornájuk lett, de a helyi televíziót nem találjuk meg nekik.

Hogyan találhatnánk meg ezt?



2021. márc. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Például végignézitek a listát, wow. Sőt, a szolgáltató ügyfélszolgálata sem zárt be, valamint a műsorszolgáltató is biztosan segít, csak fel kéne emelned a telefont...
2021. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos sehogy. A Telekom nem kötött szerződést helyi televíziókkal, azt elvesztették ezzel.

Amikor én erre váltottam, én is elvesztettem a helyi Városi TVt, viszont megkaptam a Régiós Tvt!

Szóval ha a MindigTVs eszközük még megvan akkor azzal, vagy ha véletlenül van az ő Városi tévéjüknek online streamje akkor azzal tudják nézni, ha nincs akkor elvesztették azt a csatornát!

Viszont a helyi, régiós tévét azt biztos megkapták!

A Googleba írd be, hogy: telekom iptv csatornakiosztás, és ott töltsd le a Csatornasorrend (EPG) pdf filet, abban láthatod a régiós csatornák listáját, de abból is csak egyet kaptak ők is meg, a saját régiójuk csatornáját!

2021. márc. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%

Van helyi tv 2016 óta az IPTV kínálatában.


[link]

2021. márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

"Sajnos sehogy. A Telekom nem kötött szerződést helyi televíziókkal, azt elvesztették ezzel."


Törvény írja elő, hogy ahol elérhető helyi csatorna azt be kell tenni a listába, de ne zavarjon...

2021. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt mégsem rakták be.

Csak a régiósat.

2021. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem és nálunk csak a megyeszékhely televíziója elérhető.

Magáé a városunké nem, viszont mindenkinek köszönöm a segítségét, aki építően szólt hozzá kérdésemhez.

2021. márc. 13. 08:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!