Miért tölti ilyen lassan?

Figyelt kérdés

Ma jött meg az xbox one series x és le akartam tölteni rá az Apex legends-et de nagyon lassan töltött, utána mondom megpróbálom a Fortnite mert az csak 20 gb de valamiért azt is kb 500 kbit/s tölti. Mértem tesztet is [link]

Elnézést a kamera minőségért.

Ja és 500mb a net csomag.



2021. márc. 11. 21:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Gondolom wifi-t használsz, kábellal probáld meg, azzal biztosan jó lesz :)
2021. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem bocsánat kábellel vagyok, wifivel alapbol nem engedi valamilyen networkhardware oldalra kell felnéznem de alapból kábelesen akartam használni de hát így sm jó.
2021. márc. 11. 22:26
 3/9 A kérdező kommentje:
sem*
2021. márc. 11. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Xbox One letöltésével kapcsolatos problémák számtalan tényező következményei lehetnek, beleértve a konzolt, az otthoni hálózatot, az internetszolgáltatót (ISP) vagy akár magát a Microsoftot is. Ezek mind az Xbox Live-on keresztül töltik le a letöltéseket, többlépcsős megközelítéssel a problémák kiváltására, amelyek valószínűleg kiválthatják a kiváltó okot.


Mielőtt megpróbálná megoldani az Xbox One letöltési sebességével kapcsolatos problémákat, először javasoljuk, hogy ellenőrizze a konzol internetkapcsolatát. Az Xbox One tartalmaz egy beépített eszközt, amelynek célja a felhasználók elemzése az Xbox Live-kapcsolatról, amely számos értékes hibaelhárítási statisztikát szolgáltat. Ezek segítenek befolyásolni a hálózati sebességet és stabilitást, mindkettő elengedhetetlen az állandó letöltésekhez. A hálózati statisztikák csak néhány gombnyomásra vannak az Xbox One-on.

2021. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De melyek azok a gombok? :D
2021. márc. 11. 23:53
 6/9 anonim válasza:

Esetleg ezt probáld meg:


[link]

2021. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fényképen minden jónak tűnik. Előfordul, hogy az Xbox lassan tölt, vagy jó ideig lassan tölt aztán begyorsul. Igazából ez csak akkor idegesítő amikor még egy játék sincs letöltve mert utána tudsz legalább azzal játszani és a háttérben leszed minden mást.

Amióta van ez a vírus és sokan otthon vannak azóta a szokásosnál is lassabb, valószínűleg a terhelés miatt.

2021. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 Megpróbálom Köszönöm.
2021. márc. 12. 10:27
 9/9 A kérdező kommentje:
7 es gondolkoztam igen hogy első játéknál nagyon lassú lehet a letöltés. Azt olvastam hogy Elvileg lassítja az hogy ha közben játszok szóval azt hagyom inkább.
2021. márc. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!