Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes vagy bluetoot-os...

Vezetékes vagy bluetoot-os fejlhallgatót vegyek, leginkább zenehallgatgásra és filmnézéshez kellene?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#zene, fejhallgató, jbl, philips
2021. márc. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vezetékest már hosszú évek óta nem használok...
2021. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy talán elavultabb, de a vezetékes jobb: nem kell aggódni, hogy mikor merül le az akksi, és a hang átvitele is stabilabb!
2021. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha gép előtt ülve kell és nem zavar plusz egy vezeték az asztalon akkor vezetékes. Ha tévével használnád mondjuk ágyból nézve akkor vezeték nélküli hogy ne kelljen 5 méteres kábellel vacakolni. A vezeték nélküli ne bluetooth-os legyen mert kicsit mozogsz vagy messzebb vagy akkor már szakadozhat nem stabil. Ezt ajánlom jó szívvel: Sony MDR-RF895RK. A bluettooth fejhallgatót akkor ajánlanám ha sokszor váltogatod hogy hol géppel hol tv-vel használnád mert ebben az esetben vezeték se semmi nem lesz útban és egyszerű a váltás.

Ezt ajánlom jó szívvel: Sony MDR-RF895RK

2021. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3. vagyok most nézem amit küldtem kicsit más kategória árban de persze ebből a típusból is találsz olcsóbban.
2021. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Keresem0010 válasza:

Zene (én mászkálok közben, tuti, hogy te is) bluetooth, vs, WiFi... távolság függő, te tudod;


film nézés (ha nem vetítős a szemüveged)hanem kijelzőn, képernyőn... vezetékes.... a vége szokott kirojtosodni (árnyékolt/szig-vezeték), megtörni, szakadni ezért védőréteget, szalagot tekerek rá.... (ha filmnézéskor, videós tanuláskor) mocorogsz...

kb..

2021. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!