Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jack átalaítása usb re lehetsé...

Jack átalaítása usb re lehetséges?

Figyelt kérdés
A számítógépem hangkártyája zárlatos vagyis teljesen működésképtelen. A számítógépet szeretném rákötni egy erősítőre. Az erősítőbe megy a jack csatlakozó viszont az a része ami a gépbe megy azt kéne átalakítani usb re hogy ne a gép belső hangkártyájába menjen. Lehetséges ősszekötni? Előre is köszi a segítséget

2021. márc. 22. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez megoldás lehet szerintem, de javítsatok ki, ha rosszul tudom!

2021. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És házilag meglehet oldani bolti átítók nélkül?
2021. márc. 22. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van USB-s hangkártya. 1-2000 Ft-tól felfelé?


[link]

2021. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Házilag nem tudod megoldani, hacsak nincs otthon usb-s hangkártyád. Egyébként 1-2 ezer forintos tétel, de aliexpressen 6-7 ezer körül már virtuális 5.1-7.1 hangkártyát kapsz, szóval nem tudom, miért zavar ez a kiadás.
2021. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hangkártyát ha ki akarod kerülni, mégis honnan szeretnél hangot kapni? Nem lehet szerintem, csak külső eszközzel!
2021. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. És abban tudtok még segíteni hogy hdmi csatlakozóval a monitor fejhallgató csatlakozója is működik kivezetésnek viszont nagyon nagy vele a fehér zaj ami telefonnal nincs. Arra lehetne megoldást találni? Köszi
2021. márc. 22. 13:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Már az zajt képez ha a monitor hátoldala közelébe viszem a jack csatlakozót
2021. márc. 22. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendes shield a kábelen, a monitor elektromágneses sugárzása pedig bezavar. Az első által linkelt USB - jack átalakítók működnek, régebben én is használtam egyet, mivel a laptopon 1 bemenetem volt a headsetnek(mikrofonnal együtt), a headsetemen pedig szét volt szedve 2 jackre (be és kimenet külön).
2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!