Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One játékokat meg lehet...

Xbox One játékokat meg lehet vásárolni letöltőkóddal?

Figyelt kérdés

Van egy Xbox One S All Digital E. konzolom. 3 hónapra előfizettem az Xbox Game Pass Ultimate csomagra.


Mivel csak pár játékkal játszom, ezért azokat inkább megvásárolnám, nem pedig előfizetnék rájuk.


Néztem konzolvilág oldalán. Meg is találtam a játékokat. Példáúl ezt:

[link]

Sehol sem írja, hogy lenne letöltő kód. Ráadásúl az indexképen is ez egy látszólag lemezes kiadás. Csak, hogy én azzal nem sokra megyek. Vagy tartozik hozzá kód is?!



2021. márc. 28. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyen letöltőkód! Felmész az xbox oldalára és belépsz az xboxos azonosítóddal és jelszavaddal. Kell egy neten is használható bankkártyát párosítanod a profilodhoz, és onnantól szabadon vásárolhatsz az ottani játékokból. Amennyiben az xboxodat is beregisztráltad a profilod alá, úgy egyből telepíti is rá.
2021. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért gondold végig melyik ér meg jobban. Ha multizol akkor Goldot amúgy is fizetned kell. A digitális játékok annyira nem olcsóak. Persze ha neked az kell ami nincs benne a GPben akkor az más kérdés.
2021. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos amit írsz. Valóban nem olcsó, de viszont ha megveszem akkor megvan és kész. Inkább kiadok egyszerre kicsit nagyobb összeget érte és akkor gond letudva.


2-3 játék van amivel aktívabban játszanék és igen, nincs mindegyik benne a GP-ben.

2021. márc. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!