Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Airpods-oknál videónézés...

Az Airpods-oknál videónézés közben jelen van a minimális késés?

Figyelt kérdés
Több (alsóbb kategóriás) vezeték nélküli fülhallgatót próbáltam már és mindegyiknél azt tapasztaltam, hogy nem igazán lehet vele teljes értékben videót/filmet nézni, mert minimálisan is, de késik a hang. Ez a jelenség megvan az Apple fülhallgatóinál is?

2021. márc. 29. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan az Airpods-ot nem ismerem, de általánosságban az összes bluetooth eszköznek van késleltetése.
2021. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

meg

VLC appban lehet a hangsávot siettetni, vagy késleltetni, úgyhogy kompenzálható.

2021. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Másfél éve használom, baromira zavar a késő/siető hang, de az AirPods esetében egyszer sem tapasztaltam ilyesmit. AirPods 2nd gen.
2021. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Apple termékeknél észre vehetetlen a késés. Ha Andoridhoz vagy egyéb eszközökhöz csatlakoztatod akkor néhány esetben észlelhető
2021. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
AliExpress-es TWS bluetooth fülesem van, nem tapasztalok annál sem késést, se videónál, sem zenehallgatásnál, nagyon ritkán elveszíti a kéd earbud a szinkront, de ez inkább az én régi telefonomnak köszönhető! Hozzáteszem szerintem egy 5.0-s bluetooth-szal rendelkező eszköz már általánosságban nem késik olyan észrevehetően, szóval nem feltétlen kell Apple-t venni! Volt egy 4.0-ás bluetooth hangszóróm, az viszont nemhogy késett, de ha volt mondjuk egy videóban egy kis csend, akkor mondjuk egy beszéd elejéből lecsípett, hogy megpróbáljon szinkronban maradni! Arra nem jöttem rá, hogy egyáltalán a csend miatt miért szünetelt a jel, mert csatlakozva maradt a gépemhez!
2021. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségű BT füles esetén nem észrevehető a késés. Az 1. Generációs airpodsban W1 chip van beépítve, a gen2 illetve pro modellbe pedig H1, amik rettenetesen gyorsnak számítanak. Pont olyan, mint egy vezetékes, semmit sem késik.
2021. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!