Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung TV-re akarom rákötni...

Samsung TV-re akarom rákötni a laptopot hdmi/hdmi csatlakozóval de nincs jel mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Volt, hogy megjelent a kép mintha kontakt hiba lenne, de amúgy eltűnt és azt írja ki, hogy nincs jel. A kábelt és a laptopot is kipróbáltam más eszközökkel és működött.

4 hdmi bemenet van a tv-n és egyikkel sem jó.



2021. ápr. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan csináltad, nekem a TV készüléken is át kell állítani hogy melyik HDMI csatlakozót akarom használni.
2021. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is hogy a tévéd nem támogatja azt a felbontást, frissítási frekvenciát, akármit, amit éppen kap, más készülék pedig igen.
2021. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen nálam is át kell állítani, de átállítom és nem volt jó egyikkel sem.

A tv tuti hogy támogatja, mert egyrészt korábban használtam vele (igen ezt nem írtam) másrészt most is volt olyan, hogy bejött a kép, de utána eltűnt.

Most néztem meg a gyerek xbox-át, az működik mind a 4 hdmi vel. Megnézem megint, a laptopot ugyanezzel a hdmi kábellel amivel az xbox megy, lehet hogy a kábel nem használható ide, bár furcsa mert mondom az is jó egy másik laptop és másik tv esetén

2021. ápr. 3. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rá van kötve a TV-re, próbáld meg a laptopon "érzékelni" a kijelzőket, beállítani külön a TV kimenetet
2021. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jó forrás van kiválasztva - ahova a HDMI kábel be van dugva akkor nyomj WIN+P gombot a gépen

ezzel tudod váltogatni a monitorokat

csak a laptop, laptop és tv ugyanazt mutatja, laptop és tv 2 külön monitor, csak tv és kezdi előölről

2021. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt is tudom köszi, mégsem jó. az a helyzet, hogy kipróbáltam a gyerek xbox összekötő hdmi kábellel és azzal jó volt. Tehát a kábel a hibás, csak furcsa, hogy a feleségem laptopjával és egy másik monitorral jó. A jel lehet valahogy más, az egy monitor amiben van tv tuner.
2021. ápr. 4. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!