Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Állandóan kiesik a fülemből,...

Állandóan kiesik a fülemből, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy méregdrága JBL vezetéknélküli fülhallgatót, ilyen agybadugós fejjel és állandóan kiesik az egyik a fülemből, bármelyik gumit használom hozzá. A másik sem stabil, de legalább kicsit masszívabban van benne. Nagyon bosszant, drága volt és használhatatlan. Van erre valami megoldás, én rakom be rosszul? Van ennek valami módja, vagy valami megoldás, hogy ne essen ki állandóan?

2021. ápr. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak sportfülhallgatót veszek, olyat, aminek van egy kis pöcke, amivel betámaszkodik a fülkagyló kanyarulatába.

Ettől meg szabadulj meg, de előbb próbáld ki a hozzáadott más méretű cseregumikkal is, hátha valamelyikkel már jó lesz.

2021. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg használat előtt jó alaposan áttörölni a füledet fültisztítóval, ezeknek a bedugós füleseknek sajnos egy pici olajosság is elég, és már kicsusszannak. :D
2021. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó mélyen bedugod? Úgy kell.
2021. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már a fülem is fáj, annyira mélyre dugom és kipróbáltam már hozzá az összes fejet, a fülemet is kitakarítom, de semmi. Most találtam ilyen habból készült cuccot hozzá, még lehet beruházok egy olyanra, ha azzal sem marad meg a fülemben, akkor eladom.
2021. ápr. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!