Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes, még PS4 SLIM 1TB + 3...

Érdemes, még PS4 SLIM 1TB + 3 JÁTÉK PLAYSTATION HITS-et venni?

Figyelt kérdés
Már egy idei szeretnék venni egy játék konzolt a ps5 kicsit drága alkalom szerű játékhoz. Gondolkodtam az XBOX SERIES S 512 GB KONZOLON is de nem játszik lemezeket. Nekem inkább alkalomszerű játékhoz lemezes kellene mert nem szertnék elefizetni meg ilyesmi. Bár nem vagyok nagyon otthon ebben a világban így szívesen vennék jó tanácsokat.

2021. ápr. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A PS4 Slim jó választás.
2021. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha elég a HD, akkor jó a slim, mert jóval csendesebb mint a pro, és ugyanúgy fut rajta minden.


az más kérdés, hogy 150-ért mar kapsz digitális ps5-t. jó oké ez nem lemezes, de gondolj bele hány lemezes játékkal játszottál az elmúlt 2 évben? a PS Store olyan mint a Steam, és mindig vannak akciók.

Az alkalmi játékosság nálad mit fed? Hetente egyszer kikapcsolódnál kicsit? mert akkor arra inkább egy telefon való. Vagy az asszony nem enged egész nap kockulni? Volt már olyan hogy beszippantott egy játék, könyv?

2021. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként az online vásárláshoz nem kell előfizetés. Csak a multihoz kell, de az akkor is kell, ha lemezesen veszed.
2021. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen egy jo ideig biztos hogy jo jatek tarsad lesz :)
2021. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PS4 Slim ahogy az első írta vagy ha tényleg alkalomadtán játszanál és nem érdekel az online játékvásárlás, akkor PS3 Super Slim. Mostmár poton pénzért lehet kapni, a játékok viszonylag olcsók, és tán még több exkluzív játék is van rá mint a 4-re.


Egy tipp: figyelgesd az Amazont meg az eBay-t (+ az árfolyamot), van amikor még szállítással is olcsóbban úszod meg az ottani vásárlást, mint belföldön.

2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!