Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van jövőjük a dvd,blu-ray...

Van jövőjük a dvd,blu-ray lejátszóknak ? Meddig fogják még gyártani őket ?

Figyelt kérdés
Nézegettem és már sok márka nem is gyártja akik eddig gyártották őket pl.philips.

2021. ápr. 5. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jövője? Már jelene sem nagyon van. Kb. 15 évvel elkéstél a kérdéssel.
2021. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem kérdem hogy gyártják-e, de még valakinek eszébe jut venni?
2021. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
figyelj ! Én csak erre tudok következtetni,hogy még gyártják mivel lehet új lejátszókat kapni ,de már nem annyit mint régen.
2021. ápr. 5. 09:05
 4/14 Vortrex ***** válasza:
100%

Jövője ?? A bluraynek még múltja sincs. Nem csak a lejátszó volt drága és hozzá a filmek, de minimum Full HD tévé kellett mellé, ami 10 évvel ezelőtt még nagy szám volt. Az úri gazdagok kivételével a nagyközönség távolról elkerülte.

Most meg 4k-s streaming szolgáltatások vannak havi 3ezer forintos előfizetéssel, amin annyi filmet nézel, amennyit akarsz. Kinek volna ezek után igénye dvd-re meg bluray-re?

2021. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az új tv-k többsége USB SSD-ről szinte bankkártyányi méretben 500 gigányi filmet játszhat le? Ne fárassz.
2021. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

úgy fog járni mint a régi szalagos magnó, vagy a videómagnók.

Szépen lassan kikopnak a használatból és majd a Dézsi Zoli készít róluk egy összeállítást a heti naplóba.

2021. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Láttam azt a riportot :)

De akkor miért gyártanak még új lejátszókat ? Miért éri meg nekik ?

2021. ápr. 5. 10:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt hogy ti fiatalok vagytok ? 20 év alattinak gondollak titeket. Azok általában elitélik a lemezes filmeket. Én már nem használok dvd lejátszókat de streaminget sem.
2021. ápr. 5. 10:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed. Bőven elmúltam 20, de ettől még haladhatok a korral. Miért fizetnek többet ha havi 3000 Ft gyakorlatilag bármit megnézhetek. És attól még, hogy elmúltam húsz, főleg így utólag, a modernebb technikák idejében látom a régi vívmányok hiányosságait, mi volt velük a probléma. Mivel jött modernebb, jobb megoldás azon kar veszekedni volt-e mert volt, ahogy a mainak is jobban felmérjük a hátrányait amikor leáldozott az idejük mert már egy jobb technikához tudjuk hasonlítani.
2021. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is azért mondtam,hogy veszekedjünk :) Csak számomra érthetetlen,hogy akkor miért éri meg nekik új lejátszókat gyártani és kiadni filmeket lemezes formátumban.
2021. ápr. 5. 11:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!