Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell DVD-re zenét kiírni?

Hogy kell DVD-re zenét kiírni?

Figyelt kérdés
Retró hangulatot kaptam és modern zenéket szeretnék kiírni dvdre de nincsen olyan számítógépem amin van dvd lejátszó így hogy kéne kiirni?

2021. ápr. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Retro hangulatban modern zenéket akarsz kiírni? Érdekes :)
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
A lejátszó önmagában kevés, ha nincs író része, vagyis nem tud írni. Ugyanez a helyzet a cd író/olvasóval. Pendrive esetleg? :)
2021. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A DVD a retró része a dolgoknak de tudom eléggé faszs@g de a karanténba már belebolondultam 😅
2021. ápr. 6. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


DVD-író nélkül sajnos ez nem fog menni.


Elsősorban szerezz egy DVD-írót a gépedbe, amit szerelj be.

Aztán tölts le egy DVD író programot (Mondjuk a Nero-t), és abban rakj össze egy fájlösszeállítást, amelyet végül az üres DVD-lemezre másolsz.


Naggyából így kell.

2021. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 6. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Letöltöd a Nero szoftvert, ha csakugyan dvd íród van, akkor kiválasztod a számokat (dvd-re akár több ezret is), és felirod. Amennyiben nem telt meg a dvd(sokezer dal kell hozzá azért), akkor döntsd el, hogy le akarod e zárni a dvd-t, ha igen, akkor később nem fogsz tudni arra a dvd-re dalokat írni, ha nem, akkor fogsz tudni később is.


Amúgy nem értem az összefüggést a karanténba való belebolondulás és a DVD-re írás között. Ha megírsz 100 dvd-t többtízezer dallal, akkor úgy könnyebb a karantén, mintha ugyanennyit meghallgatsz Deezeren, Spotify-on, vagy bárhol egymás után, akár sok-sok nap alatt? (Ha online platformról beszélünk, akkor édesmindegy, melyiken).


Értem én, hogy most mindenkinek hirtelen sok lett az unalmas ideje, de ennyire?

2021. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szereztem olyan dvd kiírót de csak a telefonomhoz tudom csatlakoztatni mert csak olyan kábelem van hozzá és telefonról lehet?
2021. ápr. 6. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Kinyomtatod és beteszed a DVD tokjába:

[link]


Ha retro kedved ven előveszed és énekelgeted.. Nem kell hozzá hogy legyen ODD a gépedben.. :DD

2021. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!