Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a Kindle ebook olvasóm?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy Kindle ebook olvasót a Media Marktban.

Igazából tartósan még nem használtam, csak a polcon van.

Az eszköz repülős üzemmódban van, tehát se wifi se más nem megy rajta. A háttérvilágítása is teljesen le van húzva, és a kijelző is mindig kikapcsolt állapotban van, de mégis lemerül - használat nélkül - kb 1-1,5 hét alatt.


Van egy másik ebook olvasóm, az Alcor, de kb 3 hónapja töltöttem utoljára,mégis majdnem fullon van még mindig.


Normális, hogy a Kindle ennyire nem birja, vagy csak az enyém ilyen?



2021. ápr. 8. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs tapasztalatom kindel-lel de ez nem hangzik normálisnak. nekem 1 évet állt a polcon az ebook readerem, és nem merült le teljesen. lehet hibás darab. ebben a videóban elmagyarázzák, miért merül olyan lassan az ebook readerek aksija: https://www.youtube.com/watch?v=dhRgw0HfrYU&ab_channel=Techn..
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, egy nagy rakás szar. Ha még él a garancia vidd vissza
2021. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Új korában gyorsabban merül, ez normális. Nekem egy éve van Kindle-m, az első hetekben én is bepánikoltam ezen. Kb. 3-4 töltés után állt be, azóta bírja azt, amit papíron kell neki. (Ezt fórumokon is több helyen írják egyébként, hogy így van.)


Igaz, én használtam is, nem csak a polcon állt.

2021. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2-es!

A tiéd is ilyen gyorsan merül? Vagy csak amúgy szar? :D

Egyébként én is csalódtam benne.

2021. ápr. 8. 12:01
 5/13 A kérdező kommentje:

Természetesen én is tervezem használni, de most épp "rendes" könyvet olvasok, ezért áll a polcon. :)

Köszi, remélem nálam is így lesz. Ha mégsem, akkor még érvényes a garancia :)

2021. ápr. 8. 12:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan merül és plusz lassú is. Ha valamit neten akarok letölteni, borzasztó sok ideig tart. Már nagyon bánom hogy meg vettem. Neten rendeltem és amikor le jött párom szét tépte és ki dobta a csomagolást így vissza se tudtam küldeni...
2021. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5, Nem így értettem, csak hogy arról nincs tapasztalatom, hogy használat nélkül mennyire merült volna kvázi magától, mert az újdondág varázsában én hetekig csak azon olvastam szinte. :D


Én nagyon szeretem azóta is, nem cserélném el semmilyen más márkára.

2021. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6-os!

Sajnálom a rossz tapasztalataid, én még nem próbáltam vele letölteni, csak a merülést furcsállottam.

2021. ápr. 8. 13:17
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Oké, értem. :D

Nekem van másik is, de mivel azon nincs háttérvilágítás, mindenképp szerettem volna egy Kindle-t. Csak kicsit megijesztett, hogy használat nélkül simán lemerül teljesen. De remélem igazad lesz és néhány töltés és használat után "rendbe jön". :)

2021. ápr. 8. 13:20
 10/13 anonim válasza:

Nekem egy jó pár éves Kindle-öm van (talán 6 éve vehettem használtan (arra nem emlékszem, hogy használt használt volt vagy csak kinyitották, de ténylegesen nem használták végül)).

Kezdetben használgattam, mostmár évente 1-2x veszem elő. Kb. semmit nem bír már egy jó ideje. A polcon üléstől is lemerül pár nap alatt. Már nem emlékszem, hogy kezdetben mennyit bírt, de hónapokig szerintem nem bírta fiatalon se.

2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!