Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akinek Logitech z906 5.1-es...

Akinek Logitech z906 5.1-es hangrendszere van,segítene az alábbi problémában?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve vettem az említett hangrendszert. A problémám az , h max, vagy közel max hangerőn élvezhetetlenül torzítanak, recsegnek a kis hangszórók és a mélyláda is recseg! Előzőleg egy Genius sw-hf 5.1 6000 rev 2 volt, ami fele ennyibe került, és ugyan rms 200watt a teljesítménye, de az max hangerőn egy cseppetsem torzított, szép volt a mély is, csak a hangerőt keveselltem,ezért volt a váltás. A z906 ebből a szempontból nagy csalódás. A kérdésem, h ez normális h recseg, torzít a hangcucc, vagy én fogtam ki hibás darabot? 4.1 re állítva még rosszabb a helyzet, ott 3negyedes hangerőn is recsegnek a kis hangszórók. ez a jelenség nem állandó, zeneszámok bizonyos részeinél figyelhető meg, de gyakori a megjelenése. a mélyláda az egyfolytában recseg max, v közel max hangerőn. Pc-n használom a cuccot. kérlek írjátok meg h nektek is van e hasonló probléma, vag nálatok szépen szól e?

2021. ápr. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Értelmes hangkártyáról nem fog torzítani.
2021. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Értelmes hangszóró értelmes erősítővel értelmes tápegységgel nem fog torzítani.
2021. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Istenem...ha ez így lenne akkor a gyártónak minimum fel kéne tüntetni egy rendszerkövetelményt a termékhez, h mindaz amit ígér pl "torzításmentes tiszta hangzás" az csak nagyobb erősítővel és ezzel, meg azzal a hangkártyával igaz, gyári felszereltséggel meg nézelődhetek... az előző hangrendszerem egyáltalán nem torzított maxon. ugyan kisebb a teljesítménye is, de amit ígért azt hozta is, annak az volt a max teljesítménye és azt tiszta hangzás mellett le is adta. a z906 meg 3/4 ig felcsavarva élvezhetetlenül recseg. nem a hangkártyával van a baj, a hangfal aktív, tehát az erősítőt tartalmazza. csúnya lenne ha saját magunknak másik erősítőt kéne hozzá szerezni, h mindazt amit ígér a leírása ki tudjuk belőle hozni!
2021. ápr. 10. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Pedig a Logitech akítv hangfalak sz@rok, ezen sajnos nem lehet változtatni, hiába megy a lepontozgatás.
2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem... ha ez előző 2 üzenetedet a harmadikkal egy időben küldted volna akkor értettem volna. ezek szerint ha gariba visszaküldöm és küldenek egy újat, ugyanerre számíthatok szerinted? neked van/volt z906-od? tapasztalatból írtad?
2021. ápr. 10. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Az első nem én voltam. De a logitech úgy nagy általánosságban eléggé alja kategória. Hiába cserélnéd ki, az sem lenne jobb.
2021. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tervezett/programozott elavulás lehet. Én a múltkor tettem fel itt egy kérdést hangrendszerekről, mindenki azt mondta hogy ez mennyire jó és mennyire tartós hangrendszer, ezek szerint mégsem?!
2021. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: A Genius os az még mindig megy és még mindig szépen szól? Az hány éves? Választ köszi(ilyet tervezek venni azért kérdezem)
2021. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!